12 Чер. 2016 р., 16:13 685

Іван Фізер: “Хочемо стати міцним середнячком у вищій лізі ДЮФЛУ”

Після матчу завершального 18 туру наставник команди U-16 Іван Фізер дав флеш-інтерв’ю журналісту нашого сайта.

ФК «Мункач» упродовж усього сезону чемпіонату у вищій  дитячо-юнацькій футбольній лізі України до останнього туру боровся за збереження прописки. На щастя, мукачівцям  вдалося досягти мети і місто над Латорицею матиме представництво в еліті вітчизняного дитячого футболу. Після матчу завершального 18 туру наставник команди U-16 Іван Фізер дав флеш-інтерв’ю журналісту нашого сайта.

Іване Йосиповичу, яким видався для вас сезон, що вже став історією?

– Відмічу, що хлопці моєї вікової групи стали найкращими з усіх команд «Мункача» – посіли п’яту сходинку, але те, що в загальному заліку зуміли зберегти за собою місце в вищій лізі ДЮФЛУ – заслуга всього тренерського штабу  та наших вихованців.

На наступний рік, цілі в ваших команд будуть ті ж самі?

– Відверто, цей сезон ми провели в напруженій боротьбі за збереження прописки. Вже за тиждень розпочнемо кадрову комплектацію команд, постійно вдосконалюємо тренувальний процес, певен, що в новому чемпіонаті маємо стати міцним середнячком у вищій лізі.

Знаю, що вже місяць тренерів «Мункача» консультують досвідчені фахівці з Угорщини. Вдалося втілити їх настанови на практиці?

– Саме завдяки порадам угорського фахівця Ласло Сепеші почав апробовувати нові ігрові схеми. Зокрема, тактика гри в три захисники мені дуже імпонує й завдяки такій розстановці гравців у п’яти останніх матчах нам вдалося продемонструвати досить-таки якісну гру й добитися хороших результатів.

Кого б із гравців  виділили зі складу своєї команди?

– У нас хороший воротар Максим Колісник, але йому ще слід  працювати над собою. Стабільну гру показував нападник Артем Баятян, який став п’ятим у списку кращих голеодорів чемпіонату. Підтягнулися й інші хлопці. Якщо мої підопічні й надалі так працюватимуть, то все в нас буде добре.

Роман СЕНИШИН