10 Лип. 2016 р., 19:46 500

Виважена та впевнена перемога

Стадіон «Спартак» м. Мукачево

Температура +22

Глядачів: 80.

юнаки

ФК «Мункач» (Мукачево) – «Оболонь» (Хуст) – 3:0 (1:0)

Голи: Шеверньов 21, Кодря 61, Кривка 70

На 56 хв Байса не реалізував пенальті

«Мункач»: Орбан, Василиженко, Шеверньов (Савка 39), Береш, Кривка, Бабинець, Лозан (Мішко 46), Бундаш, Хіміч, Байса, Кодря.

Тренер: Іван Фізер

«Оболонь»: Ерфан, Пилип, Гузенко, Глибчук, Кон, Бобіта, Кадош (Фекете 55), Звірич (Штець 67), Куліш, Барничко (Шеверя 36), Тодавчич.

Запасні: Кисіль, Сеньо.

Тренер: Микола Буковецький.

Підопічні Івана Фізера зі стартових хвилин взялися до справи й атаки на ворота оболонців, наче хвилі в вітряну погоду накочувалися одна за одною. До 21-ї хвилини гості трималися, а інколи мукачівцям не щастило. Лік голам у цьому матчі відкрив Роберт Шеверньов, який вдало замкнув флангову передачу партнера. Слід зауважити, що вдало працювали фланги мукачівців – Кодря Максим та Хіміч Василь, а передачі їм вміло постачав центральний хавбек Мирослав Бундаш, в лінії захисту жодного шансу хустським пивоварам не дали оборонці на чолі з Романем Бабинцем.

Свою перевагу господарі втілили ще у два забиті голи в другій половині матчу. Чекати другого гола вболівальникам прийшлося чекати більше 25 хвилин, правда, до цього господарі не змогли реалізувати пенальті. Іван Байса не зміг переграти воротаря Віталія Ерфана. Але через 5 хвилин ситуація виправив Максим Кодря, який забиває другий гол, а остаточну переможну крапку в матчі ставить Василь Кривка.

Прес-служба ФК «Мункач»