12 Лип. 2016 р., 15:56 411

Олексій Хоменко: «Почуваюся в «Мункачі», наче вдома»

Одразу ж після свого приходу в «Мункач» Олексій Хоменко став одним із ключових гравців команди. Хавбек «Мункача» охоче відповів на запитання клубної прес-служби

Олексію, після виступів у молодіжному та основному складі «Говерли» як пройшла адаптація до чемпіонату області в складі «Мункача»?

– Вдалося швидко адаптуватися завдяки колишнім партнерам по «Говерлі» Віктору Гею та Юрію Томі, які допомогли мені в цьому плані. Хлопці мене добре прийняли, тож почуваюся тут, наче вдома.

– В своєму першому матчі в складі «Мункача» проти ужгородського “Спартакуса” ти продемонстрував видовищну гру, віддав кілька голевих передач, забив гол-красень, а от в матчі з «Оболонню» багато нагод не змогли реалізувати, чому так вийшло?

– На вістрі атаки в нас вийшов молодий нападник, якому забракло досвіду забити 2-3 голи. Тож лише в другому таймі зуміли тотиснути непоступливу «Оболонь».

Безпосередньо в тебе також були хороші можливості завдати удару, натомість віддавав передачу на партнерів?

– Як ви помітили в «Мункача» манера гри є контроль м’яча, тож замість довгих передач чи ударів здалеку, тренери наполягають віддавати короткі передачі на ближнього партнера. Тому виконував передматчеву установку тренерів.

– Як проводитимеш літню відпустку?

– Вже давно не був вдома. Тож поїду до мами, відпочину, наберуся сил і знову повернуся до Мукачева.

Прес-служба ФК “Мункач”