14 Лип. 2016 р., 21:38 301

У майбутнього суперника «Мункача» зміни на тренерському містку

У ФК «Минай» відбулися зміни на тренерському містку –  замість граючого тренера Миколи Гібалюка, у другому колі  минайську команду тренуватиме досвідчений фахівець Михайло Михайлович Іваниця.

За підсумками першого кола команда «Минай» розташувалася на четвертій сходинці, відстаючи від третього місця всього лишень на один бал, а від лідера чемпіонату – на вісім.

За плечима в Михайла Михайловича робота в професійному клубу ФК «Говерла», у минулому сезоні фахівець тренував ФК «Ужгород», який став чемпіоном краю. А в сезоні поточному М.Іваниця тренував першоліговий ФК «Баранинці», який завершив першу частину сезону на 4-му місті в турнірній таблиці.

Безпосередньо під орудою нового наставника «Минай» розпочне підготовку до другої половини чемпіонату 26 липня.

Нагадаємо, що в першому колі мукачівська команда в рідних стінах перемогла «Минай» з рахунком: 3:2.  У складі «Мункача» голи минайській команді забивали Анатолій Нурієв, який зробив дубль та Юрій Булеза. До слова, нині вже обидва гравці полишили розташування нашого клубу.

Нині “Минай” випереджає нашу команду на 7 очок і розташувався на 6-й сходинці. Наступна зустріч цих команд відбудеться в рамках 17-го туру, 9 вересня «Мункач» поїде в гості до «Миная».

Прес-служба ФК «Мункач»