15 Лип. 2016 р., 19:11 503

ФФЗ оголошує конкурс на краще ретро-фото

Шановні вболівальники футболу Закарпаття, звертаємося до вас із проханням переглянути фотоархіви та обрати найкращі фото, на яких зображено футбольне життя нашого краю.

Головною метою цього конкурсу є збір інформації та фотографій тих часів, коли футболісти Закарпаття поповнювали склади не тільки українських команд, а й інших країн. Цей конкурс цікавий ще й тому, що архівні фото футболістів, стадіонів, уболівальників, які збереглись у ваших архівах, вкотре доведуть, що футбол на Срібній землі в пошані.

На нашому сайті є рубрика «Стадіони», але у ній поки що публікуються фотографії, які відображають їх стан 2015–2016 років, але ми переконані, що вболівальники футболу Закарпаття мають свої світлини, які підтвердять рівень та розвиток футбольних полів нашого краю.

Усі фото, які ви надішлете – будуть опубліковані на нашому сайті, а найкращі – отримають нагороди.

Підсумок конкурсу Ретро-фото-2016 року відбудеться після завершення сезону Чемпіонату та Першості, але це не означає що конкурс завершився. Ваші фото з коментарями ми будемо публікувати й надалі.

Умови конкурсу дуже прості: скануєте або надсилаєте фото, додаєте коментар (рік знімка, хто зображений, місто/село тощо).

Фото з коментарем надсилайте за адресою: 88008, м. Ужгород, пл. Народна, 4, каб. 582, або e-mail – ffz_2015@ukr.net. Світлинами вболівальників – разом ми відтворимо історію нашого краю!

Перше фото публікуємо як зразок:  1956 рік. «Таран» (Пряшів) – «Спартак» (Ужгород).Уболівають: Й. Гайла, Е. Кеслер, А.Гаваші, К. Сабо, С. Куруц.

 

Прес-служба Федерації футболу Закарпаття