03 Сер. 2016 р., 11:37 372

Віталій Міклош: Націлюємося на перемогу в кожній грі

Більшість гравців «Мункача» вже активно готуються до другої половини сезону.  Тож як відпочивав, як готується до старту другої половини дізнавався у захисника нашої команди Віктора Міклоша

  • Віталій, як провів літні канікули?
  • Літню паузу провів добре, з’їздив на море, в цілому добре відпочив.
  • Тож до другої частини чемпіонату підійдеш в хорошій формі?
  • Так, звісно. Вже розпочали підготовку, націлюємося грати в кожній грі на перемогу. У команді наразі є багато потенційних новачків, тож доведеться награвати ігрові ланки з ними, адже команду залишили провідні гравці – Віктор Гей, Юрій Тома, Анатолій Нурієв, Юрій Булеза під питанням повернення до наших лав Олексія Хоменка. Тож очікуємо на кадрове поповнення.- Упродовж першої частини сезону в окремих матчах володіли тотальною ініціативою, але ніяк не могли забити. Зокрема з «Вільхівцями», «Тячевом». На твою думку, чому не було результативного завершення ваших атак у вказаних поєдинках?
  • Брак реалізації дався взнаки. На поєдинок з «Тячевом» можливо мав фактор і психологічної налаштованості, недооцінили суперника, як наслідок не змогли розкрити ешеловану тячівську оборону та забити гол у тих моментах, які мали.

 

Досьє нашого сайта

Віталій Міклош

Амплуа: захисник

Зіграних ігор у сезоні 2016: 13 матчів

Проведених хвилин на полі: 1134