05 Сер. 2016 р., 16:54 187

«Мункач» зіграє на «Турнірі А.Гаваші » у двох вікових групах

Юнаки «Мункача» візьмуть участь у третьому за ліком турнірі на честь екс-гравця київського «Динамо», ужгородського «Спартака», екс-голови ФФЗ Андрія Андрійовича Гаваші у двох вікових групах U-17 та U-15.

Турнір стартує 22 серпня,  матчі будуть проходити на футбольних полях Ужгорода, Кам’яниці, Мукачева, Виноградова, Поляни та Сваляви. Команди поділені на чотири групи:

U-15 (2002 р.н.)

Група А: УФК «Карпати» (Львів), Puskas akademia Budapest (Угорщина), Team Brandenburg (Німеччина), ФК «Шахтар» (Донецьк).
Група В: УФК Харків, СДЮСШОР Ужгород, ФК «Шахтар-03» (Донецьк), Olasz focisuli Debrecen (Угорщина).
Група С: FC VSS «Kosice» (Словаччина), ФК «Львів», ФК «Динамо» (Київ), BRW-ВІК (Володимир-Волинський).
Група D: ФК «Верес-КОЛІФКС» (Костопіль), ОК ім. Піддубного (Київ), ФК «Мункач» (Мукачево), ФК «Карпати» (Львів).

Розклад ігор групи D:

Група D

І тур. 22 серпня

Мукачево, СОК ДЮСШ. Початок – 16:30
1. ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Севлюш» (Виноградів) 

Мукачево, стадіон «Харчовик». Початок –  16:30
2. ФК «Ніка» (Івано-Франківськ) – ОК ім. Піддубного (Київ)

ІІ тур. 23 серпня

Мукачево, стадіон «Харчовик». Початок – 16:30
3. ФК «Севлюш» – ОК ім. Піддубного (Київ)

Мукачево, СОК ДЮСШ. Початок – 16:30
4. ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Ніка» (Івано-Франківськ) 

U-17 (2000 р.н.)

Група А: УФК «Карпати» (Львів), Nyirsuli akadеmia Nyiregyhaza (Угорщина), ФК «Шахтар» (Донецьк), BRW-ВІК (Володимир-Волинський).
Група В: СДЮСШОР Ужгород, УФК Харків, ФК «Шахтар-01» (Донецьк), Olasz focisuli Debrecen (Угорщина).
Група С: ФК «Чорноморець» (Одеса), ФК «Львів», ФК «Динамо» (Київ), FC VSS Kosice (Словаччина).
Група D: ФК «Мункач» (Мукачево), ОК ім. Піддубного (Київ), ФК «Севлюш» (Виноградів), ФК «Ніка» (Івано-Франківськ).

Розклад ігор у групі D:

І тур. 22 серпня

Мукачево, СОК ДЮСШ. Початок – 9:30
1. ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Верес-КОЛІФКС» (Костопіль) 

Мукачево, стадіон «Харчовик». Початок – 9:30
2. ФК «Карпати» (Львів) – ОК ім. Піддубного (Київ)    
                     

ІІ тур. 23 серпня

Мукачево, СОК ДЮСШ. Початок – 9:30
3. ФК «Карпати» (Львів) – ФК «Мункач» (Мукачево)    

Мукачево, стадіон «Харчовик». Початок – 9:30    
4. ФК «Верес-КОЛІФКС» (Костопіль) – ОК ім. Піддубного (Київ)         

ІІІ тур. 24 серпня

Мукачево, СОК ДЮСШ. Початок – 9:30
5. ОК ім. Піддубного (Київ) – ФК «Мункач» (Мукачево) 

Мукачево, стадіон «Харчовик». Початок – 9:30
6. ФК «Верес-КОЛІФКС» (Костопіль) – ФК «Карпати» (Львів)