13 Сер. 2016 р., 0:53 288

Мукачівець потрапив до складу юнацької збірної країни

Микола Ісаєв, який в минулому році грав за мукачівську команду, їде до табору національної збірної України U17.На адресу футбольного клубу «Скала» Стрий надійшов факс від Федерації Футболу України щодо відрядження її гравця Миколи Ісаєва в юнацьку збірну України (гравці 1999 р.н. і молодші).

Відтак представник стрийської команди зможе взяти участь в навчально-тренувальних зборах та традиційному міжнародному турнірі: «Меморіалі Вацлава Єжика», який відбудеться на полях Чехії з 14 по 21 серпня.

Відзначимо, що це перший виклик в лави збірної нападника стрийської «Скали» U-19, яка 6 серпня стартує в чемпіонаті серед дев’ятнадцятирічних матчем у Львові проти «Карпат». Нагадаємо, що Микола Ісаєв прийшов у стрийську команду навесні 2016 року з ФК «Мункач» і за цей час в 13-ти проведених матчах зумів відзначитися 11-ма голами в чемпіонаті ДЮФЛ України.

У складі мукачівців Микола грав першу половину сезону 2015/2016 ДЮФЛУ U17. В десяти матчах Микола забив 4 голи. Також Ісаєв встиг пограти в юнацькій першості Закарпаття за ДЮФК Мукачево, де розписувався у воротах Берегова та Оболоні.

http://www.fcskala.com