14 Сер. 2016 р., 9:59 381

Прогнозована вікторія

Стадіон СОК ДЮСШ м.Мукачево

Глядачів – 50

ФК «Мункач» (Мукачево) – «Боржава» (Довге) – 3:1 (1:1)

Голи:Баятян 20, 51; Попов 47 – Корячок 17

Арбітр: Саболч Алмаші  (Берегово);

Асистенти арбітра: Золтан Кота, (Берегово); Вадим Шварц (Мукачево)

Четвертий арбітр: Андрій Сімку (Берегово).

«Мункач»:Андрушко, Ковачик, Навроцький, Папарига, Василинець, Вісторобський, Баятян, Байса, Береш, Кривка, Василиженко (Попов 36).

Запасні: Мішко, Онищук, Орбан, Бундаш, Атамас.

Тренер: Іван Фізер

«Боржава»:Кертис, Горбаянський, Капустей, Повх, Рот, Бокоч, Стеченко, Батрин (Рішко 22), Ференці, Пилип, Корячок.

Запасні: Батрин, Квак.

Тренер: Василь Фірка

Попередження: Капустей 50

Підопічні Івана Фізера впевнено зі стартовим свисток заволоділи ініціативою й почали розхитувати оборону гостей, але з завершенням атак не виходило. За перші 10 хвилин мукачівці мінімум тричі могли забивати двічі був неточним у завершенні Артем Баятян, а Денису Вісторобському не вистачило сантиметрів, щоб в підкаті замкнути передачу того ж Баятяна.  Й тут спрацювала істина: якщо не забиваєш ти – заб’ють тобі. На 17 хвилині гості перехопили атаку мукачівців, довгою передачею знайшли на чужій половині свого нападника Дмитра Корячка, той зумів втекти від захисників і пробив точно в кут воріт. Правда, перевага довжин тривала всього три хвилини – на 20-й хв. Павло Ковачик на фланзі зумів накрутити свого візаві віддав на кут воротарського майданчика на набігаю чого Баятяна, а той в дотик влучно замикає.

Друга половина зустрічі була цілковито за господарями. Вийти вперед їм допоміг влучний удар з метрів 35 до воріт від Максима Попова, який зумів дугою направити м’яч під поперечину воріт суперника. А остаточну крапку в матчі поставив все той же Баятян, який на 51-й хвилині реалізував свою нагоду.

Прес-служба ФК “Мункач”