20 Сер. 2016 р., 0:00 525

Вячеслав Вакуленко: Задоволений результатом хлопців

Після фінального матчу юнаків «Мункача» 2004 року народження проти однолітків з Ніредьхази, де наша команда поступилася 3:4 головний тренер нашої команди Вячеслав Вакуленко відповів на кілька запитань клубної прес-служби.

-Завдяки, яким складовим вдалося якісно й доволі успішно виступити на турнірі ім. В.Пінковського?

-Насамперед системний та послідовний навчально-тренувальний процес, цілеспрямована підготовка. Хлопці чудово зіграли в лінії атаки як у цьому турнірі, так і в попередньому «Одеса-кап», з якого лише перед стартом цих змагань повернулися додому.

-А як виступили на змаганнях в Одесі?

-Нам вдалося пробитися в фінал, де зуміли перемогти господарів – однолітків одеського «Чорноморця» і стати чемпіонами. За підбором суперників, там команди були більш складніші.

-Можливо саме втома через тривалу участь ваших підопічних у різноманітних турнірах й далася взнаки в фінальному протистоянні проти ніредьхазської «Божік академії»?

-Так, звісно, діти на фоні втоми приїхали й одразу ж вирішили взяти участь у цьому турнірі. Це дуже великий досвід. Якщо ж аналізуати з точки зору техніко-тактичних дій, то провалили центр поля й підсіли фізичні кондиції, адже діти вже два тижні проводять матчі. Тим не менш, задоволений, що зуміли стати срібними призерами на міжнародному турнірі.

– До яких найближчих змагань готуватиметеся?

-Вже за три тижні розпочинається чемпіонат ДЮФЛ Закарпаття, тож ставимо перед собою найвищі цілі – боротися за першу сходинку. А стратегічна мета – підготуватися впродовж сезону 2016/2017 до участі з наступного року в чемпіонаті ДЮФЛ України в вищій лізі.

Прес-служба ФК “Мункач”