22 Сер. 2016 р., 0:30 272

«Мункач» доводить перевагу в класі

Стадіон с. Поляна

Юнаки: «Поляна» – «Мункач» – 0:8 (0:3)

Голи: Фурман 21, 65; Навроцький 23, Береш 33, Байса 50, 56; Баятян 67, 68.

«Поляна»: Сегедій, Фізер, Островка, Щадей, Похил, Соломко, Грабар, Поцко, Цоліган, Гебеш, Станкович.

Тренер: Елемир Майор

«Мункач»: Андрушко (Орбан 36), Фурман, Папарига (Байса 36), Ковачик, Атамас (Савка42), Бундаш (Мішко 36), Хіміч, Береш, Вісторобський (Онищук 45), Навроцький (Баятян 39), Когутка.

Тренер: Іван Фізер

Господарі більш-менш достойно протистояли нашим юнакам 20 хвилин, допоки чудовою передачею партнерів не скористався нападник Владислав Фурман, він вирвався віч-на-віч з воротарем і точно пробиває повз кіпера.  Вже через дві хвилини Артем Атамас з лівого краю видає чудову діагональ на протилежний фланг, де від оборонців легко втікає Максим Навроцький і з лінії штрафного майданчика розстрілює володіння Андрія Сегедія.

Далі мункачівці на 10 хвилин дещо збавили обертів, а на 33-й хвилині потроюють свою голеву перевагу. Мирослав Бундаш з центрального кола віддав на Папаригу, Роман покотив на Береша Антона, який підключився до атаки, він увірвався своїм флангом у штрафний майданчик господарів і холоднокровно спрямував кулю в дальній кут воріт.

Перша половина так і завершилася.

Друга частина гри знову пройшла за тотальної переваги підопічних Івана Фізера. Лік забитим м’ячам збільшив Іван Байса, який ударом з метрів 35 застав воротаря не готовим відбити сій постріл, а через шість хвилин він вже влаштував справжній слаломний прохід – правим краєм він обійшов і захисника і воротаря і розстріляв пусті ворота. На 65-й хвилині Владислав Фурман робить рахунок 6:0. Далі вже голеву естафету перейняв Артем Баятян. Правда, спочатку він змарнував кілька перспективних нагод, але далі після короткої розмови з наставником виправився і двічі забив на 67 та 69-й хвилинах гри. Так, що голів у виконанні молодих мункачівців уболівальники побачили багацько.

Прес-служба ФК “Мункач”