27 Сер. 2016 р., 10:30 478

Анонс матчу «Мункач» – «Середнє»: старі рахунки

У неділю, 28 серпня «Мункач» у 16-му турі прийматиме «Середнє». Довкола цього матчу наявний певний ажіотаж, адже саме після зустрічі в Середньому, де мукачівці перемогли підопічних Вадима Дьордя з рахунком 1:0, оперативно спрацювала  «розвідслужба»   середнянців,  яка виявила неправильно заявленого гравця в складі нашої команди і мукачівську команду позбавили 6-ти турнірних очок. Ще одною особливістю цього матчу є те, що автор переможного гола в ворота «Середнього» Анатолій Нурієв в неділю виступатиме саме за команду з Ужгородщини.

Слід зауважити, що напередодні цієї зустрічі в складі «Мункача» є певні кадрові втрати – Віктор Гей та Юрій Тома продовжать свої виступи вже в складі угорського «Кішварда», проте непогано в команді  заграв Валентин Великий, а голеве відчуття в минулому матчі продемонстрував Олексій-Павло Шведюк, який перше коло проводив в угорському чемпіонаті.  Про силу команди говорять і статистичні дані: вже третій матч поспіль підопічні Золтана Сільваші перемагають.

У середнянців також є певні кадрові зрушення в їх складі з’явилися кілька нових футболістів, які підсилили гру й підвищили рівень конкуренції на певні позиції. Тим паче, після розгромної перемоги над іршавчанами середнянці приїдуть до Мукачева в хорошому настрої.

Тож очікується гарячий поєдинок, який стане чудовим видовищем для вболівальників.

 

Матч ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Середнє» (Середнє) проводитиме суддівська бригада з Іршавщини в такому складі: Михайло Райда , Михайло Лялюк, Тарас Шопа.
Делегат – Жбора Г.В.
Запрошуємо вболівальників на мукачівський стадіон СОК ДЮСШ.

Юнаки розпочнуть зустріч о 15:30

Основний склад – о 17:00

Прес-служба ФК «Мункач»