«Минай» – «Мункач» (Мукачево) – 6:0 (3:0)

Голи: Микуляк 20, Чедрик 21, Бобаль 45+1, Кополовець 53, 65, Арделян 74

“Минай”: Хмельовський, Дудаш (Нергеш 65), Гібалюк, Пустовіт, Зубанич, Арделян (Суслов 77), Вагін (Дзьоба 65), Микуляк (Костик 74), Кополовець (Лобода 69), Чедрик (Мирончук 63), Бобаль (Багрій 57).

«Мункач»: Сільваші (Дядюк 46), Когутка, Буда, Міклош, Великий, Шведюк (Вісторобський 46), Трачук (Франчук 69), Русин (Хміль 24), Хоменко, Апостолюк, Качур (Дан 74).

Асистенти: Мирослав Горгош, Денис Дудаш;

4-й арбітр: Ілля Вовчанський

Делегат ФФЗ: Віктор Наскалов

Попередження: Дудаш 26, Гібалюк 43 –  Хоменко 24, Апостолюк 82.

Звітний матч продемонстрував, чим обертаються власні помилки. Практично більшість голів, які влетіли в ворота нашої команди сталися через обрізки під час передач на власній половині поля.

А такі досвідчені гравці «Миная» як Михайло Кополовець, Матвій Бобаль, Владислав Микуляк за плечима в котрих виступи в кількох професійних клубах країни та закордоння таких помилок не пробачають.

Хоча перші двадцять хвилин наші хлопці «тягалися» з господарями на рівних, навіть, більше контролювали м’яч. Кілька разів пробивали по воротам Апостолюк, Трачук та Хоменко та надійно грає на останньому рубежі Хмельовський.

Проте вже 20-й хвилині мукачівці втрачають м’яч, який на лівому краї підхопив Кополовець, Михайло пройшов кілька метрів своїм краєм і віддає на Чедрика, той накотив під удар Микуляку. Влад стріляє – Сільваші наче відбиває удар та м’яч все-одно рикошетить у дальній кут – 1:0. Не встигли мукачівці оговтатися від першого голу, як отримали другий. Знову втрата м’яча, знову Кополовець на швидкості вривається в карний майданчик і пробиває – м’яч чіпляє захисника, дезорієнтує воротаря, а на лінії воріт вже в пусті ворота добиває Михайло Чедрик – 2:0. Далі гра перейшла в спокійне русло – господарі,  повівши в рахунку, почали розігрувати його на власній половині поля, виманюючи гравців «Мункача», а далі здійснювали довгі передачі у вільні зони. Така тактика виправдала себе лише наприкінці тайма, коли діагональ на куті приборкав Матвій Бобаль, розхитав захисника й пробив у ближній – 3:0. Перший тайм завершився.

На другий тайм тренерський штаб мукачівців випускає на поле молодь – в основі дебютує Денис Вісторобський. Але вже через 8 хвилин «Мункач» пропускає 4-й гол. Знову першу скрипку при цьому грає М. Кополовець, який розіграв стінку з М.Чедриком і пробиває в кут воріт.

Гол престижу міг забити Михайло Хміль, який вийшов віч-на-віч з Хмельовським пробивав у дальній кут, проте воротар ногами дотягується до м’яча. А на 65 хвилині знову Кополовець, скористався незлагодженістю дій юних гравців «Мункача» перехопив передачу, краєм сам протягнув м’яч   у штрафний майданчик і невідпорно пробив – 5:0.

А на 74-й хвилині Нуцу Арделян з протилежного флангу зумів прорватися у штрафний майданчик гостей і пробиває Володимира Дядюка – 6:0.

Засолодити гіркоту поразки міг Василь Дан, який зумів вирватися з-під опіки захисника, вийшов на ударний простір, здавалося б пробив воротаря, однак м’яч влучає в стійку. Як то кажуть, коли не йде, то не йде. Тож прикра поразка, в більшості через власні помилки.