12 Вер. 2016 р., 13:54 348

Юнаки: «Мункач» перемагає й виходить у лідери

Стадіон СОК ДЮСШ м. Мукачево

Глядачів: 150

«Мункач» – «Берегово» – 3:1 (1:1)

Голи: Вісторобський 6, Ковачик 55, Баятян 63 – Маргітич 26

«Мункач»: Андрушко (Орбан 36), Береш, Ковачик, Фурман, Бабинець, Бундаш, Василиженко (Попов 43), Хіміч, Вісторобський, Лозан, Кривка (Баятян 36).

Запасні: Мішко, Онищук, Пекар.

Тренер: Іван Фізер

«Берегово»: Локер, Богдан, Шпілка (Габор 42), Кенийз, Маргітич, Куліковський, Пушкаш, Чегіль, Руденко (Коростил 61), Гоздог, Мішкай.

Запасний: Шляхта

Тренер: Людвіг Тар

Арбітр: Сергій Боднар (Ужгород)

Попередження: Фурман 38 – Гоздог 28, Пушкаш 53

Три очки в цьому матчі були дуже важливі для мукачівців, адже їх головні конкуренти – юнаки виноградівського «Севлюша» гостювали в Іршаві, де місцева «Бужора» також б’ється за один іх комплектів нагород, тож можна було очікувати, що виноградівці втратять очки в цій зустрічі.

Наша молодь почала досить-таки активно, з перших хвилин біля володінь «Берегова» стало гаряче , а на 6-й хвилині Денис Вісторобський зумів реалізувати свою нагоду. Господарі домінували на полі, однак інколи дозволяли берегівчанам контратакувати, саме під час такої контратаки на 26-й хвилині мукачівці пропустили гол – відзначився  Василь Маргітич, який зумів «пробити» Юрія Андрушко. За рівноваги пішли на перерву команди.

В роздягальні наставник Іван Фізер як слід налаштував своїх підопічних, бо в другій половині господарі діяли більш активніше й гостріше. Значно посилив атакувальний потенціал «Мункача» Артем Баятян, який змінив Василя Кривку. На 55-й хвилині господарі повели – без відпорним для стража воріт «Берегова» став удар Павла Ковачика, а через вісім хвилин вихід віч-на-віч з воротарем реалізовує Артем Баятян, який ставить остаточну переможну крапку в зустрічі.

Прес-служба ФК “Мункач”