17 Вер. 2016 р., 23:39 543

ДЮФЛ U-15: Поразка на останніх секундах

Стадіон «Авангард» м.Мукачево

Глядачів 150

Температура +27

ДЮФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Львів» – 1:2 (1:0)

Голи: Гойс Євгеній 9 – Білик Віталій 70, Пінчук Василь 70+1

«Мункач»: Добуш Віталій, Станкович Іван, Роман Олександр (Зубов Олександр 52), Попович Іван, Лях Дмитро, Федюк Назар, Криськів Андрій, Іванчо Владислав, Гойс Євгеній, Ільтьо Вячеслав, Різниченко Віктор.

Запасні: Легета Станіслав, Легеза Владислав, Левицький Костянтин, Мадяр Юрій, Приступа Максим, Топоган Василь.

Тренер: Віктор Гей

«Львів»: Ситник Гордій (Малоїд Дмитро 10),Комарець Максим, Підлужевич Данило, Кусий Остап, Матусевич Володимир, Цар Максим, Татарін Данило, Бердей Назар (Іванець Захарій 30), Мавдрик Роман, Білик Віталій, Пінчук Василь.

Запасні: Барчишин Ярослав, Стадник Роман, Тучапець Тарас.

Тренер: Орест Швець

Підопічні Віктора Гея, які напередодні цієї зустріч провели якісний спаринг з угорськими однолітками розпочали двобій досить активно. Агресивно пішли в атаку й змусили суперника думати лише за захист власних володінь. А на 9-й хвилині забили. Подачу з кутового у фактурних захисників на  другому поверсі виграв Євгеній Гойс і пробиває точно в кут воріт. Наші хлопці й надалі контролювали хід гри, але гостроти в атаці це не додавало. Десь вже з другої половини першого тайму наші хлопці потроху почали підсідати, і відкотилися на власну половину поля, зосередившись на обороні. Перший тайм від захищалися практично без помилок.

В другій половині гри гості ще більш замкнули нашу команду на власній половині  поля і раз по раз біля володінь Віталія Добуша було дуже гаряче. Моментами щастя було на нашому боці. Та все ж на завершальних хвилинах позиційною помлкою ооронців скористався Віталій Білик, який головою зрівнює результат, а вже на першій доданій хвилині з метрів 20 львів’янин Василь Пінчук потужним ударом пробиває нашого воротаря і виводить свою команду вперед. Радість львів’ян від здобутої на останніх секундах перемоги була несамовитою. А ми знову залишаємося з “0” у графі очки.

Прес-служба ФК “Мункач”