17 Вер. 2016 р., 23:08 447

ДЮФЛ U-17: Мінімальна поразка

Стадіон «Авангард» м.Мукачево

Глядачів 150

Температура +27

ДЮФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Львів» – 0:1 (0:1)

Гол: Феменок 9

«Мункач»: Колісник Максим, Кривка Василь, Береш Антон (Онищук Володимир 17), Атамас Артем, Навроцький Максим, Попов Максим, Рашевський Максим (Пекар Крістіан 25), Лозан Олег, Цвик Микола, Стадник Олександр (Байса Іван 41), Баятян Артем.

Запасні: Корнєєв Юрій, Чечур Юрій, Кузьменко Родіон

Тренер: Іван Фізер

«Львів»: Жупанський Віталій, Фляковський Назар, Рус Микола (Шевченко Святослав 80), Феменок Артур (Левків Ярослав 62), Пентелей Дмитро, Баран Ярослав (Кравцов Максим 53), Стефанишин Ігор, Савчук Валентин, Ковальский Андрій, Харічов Олексій, Жимчак Максим.

Запасні: Паламар Владислав, Тагло Орест, Занько Максим, Равлик Василь.

Тренер: Колобко

Після невдалого виїзду до Львова в попередньому турі мукачівці вдома прагнули зачепитися за залікові бали. Та на жаль, знову прикра помилка перекреслила ці плани й додому з перемогою поїхали саме гості. Вже на 9-й хвилині кіпер господарів під час вкидання м’яча «подарував» його гравцю суперника. Той одразу ж пішов в атаку віддав на партнера, а вже той забивав у пусті ворота.

Гоподарі зуміли відійти від голу вже за 5 хвилин – розгорнута атака завершилася подачею в карний майданчик львів’ян, на м’яч відгукнувся гравець «Мункача», якого відверто штовхав в спину захисник «Львова», однак на падіння нашого футболіста арбітр жодним чином не відреагував.

Далі гра продовжилася в центральній частині поля без особливих загострень.

Другий тайм був вже за нашими хлопцями, на 48-й хвилині на ударну позицію виходить Артем Баятян, однак воротар львів’ян вчасно виходить і парирує удар.  Далі гості зуміли відтіснити нашу команду від власного штрафного майданчика, а також змусили відтягуватися до центра фактурного нападника Баятяна. Лише наприкінці зустрічі Артем все ж міг бодай зрівняти результат зустрічі, однак його вихід віч-на-віч знову завершився перемогою стража воріт «Львова». Тож терпимо поразку в рідних стінах 0:1.

Прес-служба ФК «Мункач»