28 Вер. 2016 р., 23:17 443

Дьордь Короловській: Ми йдемо своєю дорогою

Спортивний директор «Мункача» Дьордь Короловській прокоментував звітний матч 2-го туру з івано-франківським «Тепловиком», який завершився перемогою нашої команди.

  • Відверто, гра мені не сподобалася, насамперед дії нашої команди. Говорив про це після матчу в Чернівцях, що нині головним завдання для нас є поставити власний стиль гри, тому для мене результат не головний чинник. Спостерігаю за діями гравців після навчально-тренувальних занять як вони втілюють на полі ті ідеї, яким їх навчаємо, саме цей аспект мене цікавить найбільше. Адже бачу, як хлопці засвоюють наші ідеї, наскільки вони здатні до засвоюваності нових знань. Хочемо поставити наш стиль гри не лише дорослій команді, а й в усіх дитячих командах «Мункача». Щоб вболівальники відчували наш стиль і ідентифікували його саме з командою «Мункача» – такою є наша філософія. Свій шлях ми вибрали, стали на нього й потроху йдемо. Проводимо з гравцями як теоретичні так і практичні заняття, добре, що навіть у важких ситуаціях ми не відхилилися від свого стилю. Певен, що ми дійдемо до кінця нашої дороги, бо діти дуже хочуть пізнавати, навчатися. Якщо ми з вами зустрінемося через рік, то якісні зміни будуть очевидними.
  • Сьогодні гравці показали хорошу гру в атаці, але в той же час наробили чимало помилок в захисній ланці. Це вас не насторожує?
  • Є різні сегменти, яких навчаємо, так, звісно, не все йде гладко, але починаємо рухатися знизу до верху. Навчальний процес – це тривалий період, не в моїх силах прискорити його.  Це все ж ще юнацький футбол, а от через 2-3 роки їх гра буде зовсім інакшою.

Прес-служба ФК «Мункач»