08 Жов. 2016 р., 17:53 372

ДЮФЛ. U-16: Поразка за рівної гри

Стадіон “Авангард» м. Мукачево

5-й тур

U-16: «Мункач» (Мукачево) – ФК «Львів» (Львів) – 0:1 (0:0)

Гол: Ткач 49

Склади команд

«Мункач»: Степан Кундрик, Бабинець Роман, Фітель Олександр, Лешко Віталій (Яворів Ярослав 51) Савка Владислав, Бундаш Мирослав (Сегетій Норберт 74), Поліщук Олег, Партута Назар (Феєр Себастьян 64), Хіміч Василь (Ващинець Василь 48), Шеверньов Роберт, Добош Михайло.

Запасні: Забава Андрій, Коструб Євгеній, Тарасенко Владислав.

Тренери: Сергій Кундрик, Василь Куделко

«Львів»: Новак Віталій, Іваськів Денис, Глушко Ростислав, Соляник Максим, Токар Богдан, Дрига Максим, Савран Роман, Хитрень Тарас, Сенишин Тарас, Ткач Назар (Гринюх Костянтин 66), Марченко Остап (Баран Олег 76)

Запасні: Федишин Володимир, Вовкун Артем, Саламаха Артур, Липовий Олег, Шишковський Олег.

Тренер: Руслан Мостовий

Арбітр: Микола Байдюк (Чернівецька обл.)

Асистенти арбітра: Іван Грубінка (Мукачево), Михайло Лялюк (Іршава)

Попередження: Марченко 58

В цілому вийшла гра рівних команд і цілком справедливим був би нічийний результат. Однак, чи не єдина можливість гостей біля воріт мукачівців стала результативною у цьому матчі. На 49-й хвилині захисники «Мункача» прогавили в центрі власного штрафного Назара Ткача, який спокійно прийняв собі м’яч на груди, а другим дотиком завдав удару  наш воротар парирував, та знову на добиванні Ткач був першим і проштовхнув м’яч в сітку воріт.

Наші хлопці будували конструктивну гру, але до явних загострень не доходило. Та ще й молодий арбітр, незважаючи на велику кількість зупинок у грі та заміни дав фінальний свисток одразу ж після того як заледве добіг основний час гри.