09 Жов. 2016 р., 23:48 340

«Мункач» поступається у Вільхівцях

Стадіон с.Вільхівці

22-й тур

ФК «Вільхівці» (Вільхівці) – «Мункач» (Мукачево) – 3:2 (2:2)

Голи: Апіян 20, 22, Товт 88 – Качур 15, Міклош  18

Склади команд

«Вільхівці»: Сомодовник Ігор, Товт Володимир, Скрип Мирослав, Кардач Володимир, Терпак Василь, Матяш Михайло, Грубінка Іван, Куцин Іван, Фіцай Василь, Жоффчак Віктор, Апіян Артур.

Запасні: Бессага Йосип, Бенко Михайло, Богович Анатолій.

Тренер: Юрій Бучок

«Мункач»: Дядюк Володимир, Міклош Віталій, Трухан Михайло, Кундрик Сергій,Буда  Пийтер –Пал, Шведюк Олексій-Павло (Великий Валентин 61), Русин Євген, Хміль Михайло (Франчук Олексій 78) Хоменко Олексій, Апостолюк Владислав, Качур Іван (Дан Василь 89).

Запасний: Орбан Іван.

Тренери: Дьордь Короловській, Золтан Сільваші.

Вийшов неоднозначний матч. Розпочався він під диктовку мукачівців, які швидким переміщеннями та розіграшем по-справжньому закружляли лінію захисту суперника.  А на 15-й хвилині прохід лівим краєм Хоменко завершив передачею на Хміля, який підправив собі під ударну ногу і потужно вистрілив м’яч влучає в поперечину, а від неї відскочив до Івана Качура, який з лінії штрафного майданчика пробив точно в кут воріт. Не встигли господарі оговтатися від першого м’яча, як через три хвилини пропустили вдруге. Аналогічна атака завершилися ударом Віталія Міклоша з 25 метрів, м’яч торкнувшись спини захисника, влетів у сітку воріт «Вільхівців». Яскравий початок для «Мункача».  Та вже за чотири хвилини свою перевагу наша команда втратила. На 20-й хвилині воротар «Мункача» виносячи м’яч віддав його супернику, той віддав передачу на Апіяна, а вже Артур пробиває точно в кут.

Через дві хвилини арбітр Михайло Лялюк вигадав штрафний у ворота «Мункача» господарі швидко розіграли, а Апіян точно замкнув. На 38-й хвилині небезпечно стріляє по волоіннях Дядюка  Іван Грубінка воротар парирує постріл.  Невдовзі команди пішли на відпочинок.

Друга половина гри проходила за невеликої переваги гостей, та все ж гостро контратакували господарі. На 59 хвилині трьохходівка Апіян-Матяш-Терпак завершилася ударом останнього, який намагався перекинути Дядюка, та Володимир переводить м’яч на кутовий. На 67-й хвилині вже Апіян практично будучи один перед воротами не влучає в ствір.

У «Мункача» міг вирішити результат матчу Апостолюк, однак Владислав не зміг як слід розпорядитися м’ячем після передачі Качура. А на 88-й хвилині серія ударів та відскоків у ворота гостей завершилася пострілом Володимира Товта, удар якого вийшов невідпорним для Дядюка. Тож 2:3 поразка в цій зустрічі.

 

Прес-служба ФК “Мункач”