15 Жов. 2016 р., 6:59 433

Юнаки: Коли везіння не на твоєму боці

Стадіон СОК ДЮСШ м. Мукачево

«Мункач» (Мукачево) – «Спартакус» (Ужгород) – 1:1 (0:0)

Голи: Гирич 57 – Василиженко 67

Склади команд

«Мункач»: Орбан Іван, Василиженко Юрій, Фурман Владислав, Онищук Володимир, Пекар Крістіан, Дан Василь, Василинець Василь, Попов Максим, Папарига Роман, Вісторобський Денис, Ковачик Павло.

Запасні: Савка Владислав, Бундаш Мирослав, Забава Андрій, Кривка Василь, Хіміч Василь, Мішко Серафим.

Тренер: Іван Фізер

«Спартакус»: Смолига Денис, Бедьо Віталій, Ковтан Віталій, Скрипич Владислав, Долгош Микола, Черевка Роман, Марина Крістіан, Гирич Віктор, Майор Денис, Мерцин Віталій, Булина Віталій.

Запасні: Сокач Олександр, Чучвич Юрій, Семків Олександр, Міндак Павло, Коштура Василь, Ребриш Олександр

Тренер: Тиберій Мальованець

Здавалося, що юнаки «Мункача» не матимуть проблем з своїм суперником, адже в першому колі без шансів перемогли ужгородців у рідних стінах з рахунком 6:0. Тож і вдома всі  сподівалися на позитивний результат для господарів, які продовжують змагатися з виноградівським «Севлюшем»  за чемпіонство.

Однак, на відміну від першого матчу юні «спатакусівці»  набралися досвіду і видали справжній бій господарм.  В свою чергу «Мункач» володів тотальною перевагою, але ворота «Спартакуса» цього дня були наче заворожені, а в воротар на останньому рубежі творив дива, ліквідовуючи виходи нападників мукачівської команди. Марнуючи один момент за іншим, господарі в другому таймі нарвалися на контратаку «Спартакуса», яка завершилася голом. І таке буває в футболі…

Лише наприкінці зустрічі після кількох голевих атак мукачівці таки зуміли зрівняти рахунок у зустрічі. Після навісної передачі боротьбу в штрафному майданчику виграв Василь Дан, який відкинув на Василиженко, останній нарешті забиває й зрівнює рахунок у поєдинку. Тож лише нічия – 1:1.

Прес-служба ФК “Мункач”

Фото з матчу дивіться на оф сторінці ФК “Мункач” у Фейсбуці (https://www.facebook.com/groups/1594142760914741/)