30 Жов. 2016 р., 9:58 292

Капітан приносить перемогу «Мункачу»

Стадіон «Авангард» м. Мукачево

Температура: +10

Глядачів: 100

U-16 «Мункач» (Мукачево) – «BRW-BIK» (Володимир-Волинський) – 2:1 (1:0)

Голи: Хіміч 2, 60 – Лемець 50.

Склади команд

«Мункач»: Кундрик, Бабинець, Яворів (Сігетій 62), Савка, Баркасі, Фітель, Поліщук, Партута (Бундаш 41), Хіміч (к), Шеверньов (Ващинець 41, Лешко 68), Добош.

Запасні: Тарасенко, Коструб, Турецький.

Тренери: Сергій Кундрик, Василь Куделко

«BRW-BIK»: Лонюк, Тихненко, Гоацман, Нечуйвітер, Кулай, Литвин, Годжен, Лемець, Вергун, Фляшко, Мартинюк.

Запасні: Поліщук, Несторовський, Павліченко, Бакруц.

Поєдинок в цілому вийшов рівним та Фортуна цього дня була на боці господарів. Вже на другій хвилині гри в першій атаці мукачівці забивають. Швидкий розіграш м’яча, який опинився в ногах капітана і Василь не хибить метрів з 14.

Далі гра змістилася до центральної  зони, наші хлопці дещо відійшли, й вирішили діяти на контратаках.  Правда, моментами нам щастило, а в двох випадках воротаря «Мункача» виручала поперечина.

Початок другого тайму був за волинянами, які атакували великими силами. А на 50-й хвилині змогли зрівняти результат.  Родіон Лемець після передачі від партнерів вривається правим краєм у штрафний майданчик господарів і відправляє кулю в дальній від воротаря кут воріт.

Наші хлопці  досить швидко оговталися після пропущенного голу і провели кілька хороших атак. А на 60-й хвилині після чергової атаки м’яч відкотився в центральну зону на Хіміча, капітан підправляє його собі під ударну ногу і низом пробиває в дальній кут. Оминувши частокіл ніг, м’яч залітає в сітку воріт суперника – 2:1.  Цей переможний рахунок збергіся до кінця зустрічі.

Прес-служба ФК “Мункач”