01 Лис. 2016 р., 11:20 277

Рівний матч без голів

Стадіон СОК ДЮСШ м.Мукачево

Глядачів:450

«Мункач» (Мукачево) – «Дийдо» (Дийдо) – 0:0

Склади команд

«Мункач»: Сільваші, Кундрик (Трачук 46, Вісторобський 77), Когутка, Трухан (к), Буда, Міклош,  Русин, Хоменко, Шведюк, Франчук (Хміль 50), Качур.

Запасний:Дядюк

Тренери: Дьордь Короловські, Золтан Сілваші

«Дийдо»: Шош, Антал, Береш, Лисиченко,  Кохан (к), Кемень Г., Кемень Ч.,  (Товт 51), Чубірко(Качов 63), Барта, Скунзяк (Грицкевич 75).

Тренер: Іштван Гіді.

Арбітр: Вадим Запрутняк (Ужгород).

Асистенти арбітра: Томаш Бабич, Юрій Шимон (Ужгород).

Попередження: Вісторобський 81 – Шоош 23

Обидві команди в цьому сезоні вже не борються за нагороди, тож грали власне для глядачів, яких незважаючи на осінню прохолоду, зібралося чимало. В «Мункача» був певний борг перед ними, адже на виїзді в Дийді наша команда поступилася 0:3, тож очікувалося, що буде реванш.

Та гра вийшла рівною, насиченою безкомпромісною боротьбою, з мінімумом моментів біля воріт. Мукачівці в першому таймі турбували стража воріт «Дийди» дальніми ударами з-за меж карного майданчика – Іштван Шош грав надійно. До активу гостей можна віднести хіба що вміння зав’язати гру в центрі та руйнування атак господарів.

Другий тайм не відрізнявся від першої половини зустрічі. Мукачівці перед карним майданчиком гостей подовгу возилися з м’ячем, були нагоди, коли напрошувався удар, а гравець «Мункача» віддавав передачу, й гострота втрачалася. Гості могли відповісти контратаками, навіть були моменти коли атака проходила за чисельною переваги «Дийди» та нападник гостей забігали в офсайд, а в одному моменті задум гравця прочитав Марк Когутка і ліквідував небезпеку. Тож хороша рівна гра завершилася нічиєю – 0:0.

Прес-служба ФК «Мункач»