01 Лис. 2016 р., 11:18 319

Юнаки: «Мункач» дотискає суперника на останніх секундах.

Стадіон СОК ДЮСШ м.Мукачево

Глядачів:300

Юнацькі склади

«Мункач» (Мукачево) – «Дийдо» (Дийдо) – 1:0 (0:0)

Гол: Дан 70+2

Склади команд

«Мункач»: Орбан, Бундаш, Байса, Бабинець, Шеверньов, Онищук (Баятян 36), Дан, Ковачик, Попов (Кривка 36), Атамас (Пекар 40) , Лозан (Береш 36).

Запасний: Мішко

Тренер: Іван Фізер

«Дийдо»:  Фединишинець, Данканич, Андрашко, Крьока, Корлат, Чекан, Кучінка, Чечур, Русин, Товт, Галас.

Запасний: Мочан.

Тренер: Сергій Феденишинець

Арбітр: Юрій Шимон (Ужгород);

Асистенти арбітра: Томаш Бабич, Вадим Запрутняк (Ужгород).

Попередження: Андрашко 45, Фединишинець 68, Товт 69, Русин 70+1.

Зустріч проходила під диктовку господарів, які щоправда грають в чемпіонаті області на фоні навантажень через виступи в чемпіонаті ДЮФЛУ. Вже в першому таймі  підопічні Івана Фізера мінімум тричі мали забивати, однак вмілі дії воротаря дийдівців та елементарний брак в реалізації гравців «Мункача» не дав можливості відкрити рахунок у матчі.

Другий тайм також проходив під цілковитою перевагою мукачівців, однак, голи не йшли. Мимоволі  згадався матч проти «Спартакуса», який проходив за таким же сценарієм, а в другім таймі чи не єдина контратака ужгородців завершилася голом в ворота господарів.  Але юнаки «Дийди» забити не змогли, хоча кілька гострих конрвипадів зуміли здійснити. Вже в компенсований арбітром час мукачівці дотисли непоступливого суперника – Пекар перед штрафним майданчиком суперника заробив штрафний, а Василь Дан, який в цій грі мав мінімум 4 нагоди, щоб відкрити рахунок, бездоганно пробив низом в дальній кут воріт – 1:0. Такою була перемога молодих мукачівців.

Більше фото на офіційній сторінці ФК “Мункач” у Фейсбуці

Прес-служба ФК «Мункач»