06 Лис. 2016 р., 1:19 304

ДЮФЛУ: В «Мункача» тур без очок

10-й тур  ДЮФЛУ в вищій лізі для «Мункача» з львівськими «УФК-Карпатами» вийшов вкрай  невдалим – усі поразки, а відповідно й жодного здобутого залікового балу.

Дві команди U-17 та U-15 грали вдома, але рідні стіни не допомогли нашим юнакам.

Статистичні дані

Стадіон «Авангард» м. Мукачево

U-17: ДЮФШ ФК «Мункач» (Мукачево) – «УФК-Карпати» (Львів) – 0:2 (0:1)

Голи: Лях Ростислав 3, Сидорук Вадим 47

Склади команд

«Мункач»: Колісник (Корнєєв 77), Стаднік, Цвік, Рашевський, Атамас (Пекар 66 ), Береш, Байса, Кривка (Чечур 61), Баятян, Попов, Навроцький (Кузьменко 53).

Запасний: Шеверя

Тренер: Іван Фізер

«УФК -Карпати»: Готра, Куртяк, Харжевський, Олексів, Слива, Панчишин, Рудюк (Грабовський 76), Руніч (Демків 61), Лях, Сидорук (Руденко 66), Дудинський (Кормош 33).

Запасний: Харчук.

Тренер:В. Вільчинський

Дві помилки  в захисті на початку першого та другого таймів призвели до голів. Та й в атаці мукачівці не створили гостроти, хоч в цілому по грі підопічні Івана Фізера не поступалися львів’янам.

U-15 ДЮФШ ФК «Мункач» (Мукачево) – «УФК-Карпати» (Львів) – 2:4 (1:1)

У складі «Мункача» голи забивали  Віктор Резніченко 33, Владислав Іванчо 53

Склади команд

«Мункач»: Добуш, Криськів (Приступа 45), Попович, Ільтьо, Бура, Лях, Станкович,  Мориляк (Роман 48), Федюк, Іванчо, Резніченко.

Запасні: Легета, Топочан, Легеза, Левицький, Мадяр.

Тренер: Віктор Гей

«УФК-Карпати»: Яблонський, Фокащук, Балог, Буртник, Слюсар, Стень, Сущак, Раделицький, Бойчук, Дідик, Мокрик.

Запасні: Пазеняк В., Пазеняк Ю., Ходукін, Подчешинський, Гулевський, Яремчук,  Вільховий.

Зі стартових хвилин гості затисли нашу команду довкола штрафного майданчика й почали активно перевіряти надійність воротаря Віталія Добуша. За перші десят хвилин гості створили біля 4-х голевих нагод, однак, коли вже воротар не зміг нічим зарадити допомагала стійка воріт. Та на 26-й хвилині Назар Сущак забиває в ворота господарів. Та свій шанс реалізує Віктор Резніченко, який після виходу сам -на-сам з кіпером львівської команди обіграв останнього і точно пробив по воротам.

Та вже в другій половині гості з десятихвилинним інтервалом забивають два голи на 39 та 49 хвилинах відзначилися Дідик Роман та Раделицький Юрій. Один гол підопічні Віктора Гея відквитали, проте вже невдовзі пропустили четвертий гол.

U-16 «УФК-Карпати» – «Мункач» – 7:0;

U-14«УФК-Карпати» – «Мункач» – 4:0.

В наступному турі, 12 листопада  U-16 та U-14 гратимуть удома протии моршинської скали, а U-17 та U-15  – на виїзді протии ФК «Львів».

Прес-служба ФК “Мункач”