29 Лис. 2016 р., 15:12 402

Дьордь Короловскі: «До команди візьму тих гравців, які натхненно працюватимуть на тренуваннях»

По завершенню чемпіонату області та першої частини сезону в загальноукраїнських футбольних змаганнях ми поцікавилися оцінкою виступів наших команд та планами на зимове міжсезоння в спортивного директора ФК «Мункач» Дьордя Короловскі.  

 • Як оцінюєте сезон, що завершився для команди, яка виступає в чемпіонаті області та першу половину сезону для команд «Мункача», які грають в чемпіонатах України – ДЮФЛУ та першій лізі U-19?
 • За 3 місяці, які я провів в «Мункачі» період у часі невеликий, гравці дістали інформацію та усвідоміли, що їх чекає в майбутньому. Вони вже мали зрозуміти теоретично, що від них хочемо побачити на практиці. Футболісти U-19, якими безпосередньо я займався, більше усвідомили мої вимоги, вони скоріше вийшли зі своєї зони комфорту, із своєї звичної манери й почали освоювати новий стиль, який поширений у Європі. Можу відмітити, що основу для подальшого втілення наших задумів ми поставили. Сподіваюся, що я продовжу свій контракт, який завершується 30 червня 2017 року й надалі продовжу працювати в «Мункачі», адже тут  багато здібних дітей, і на наступні 6 місяців на нас чекає дуже серйозна робота. Вже в вересні 2017 року будемо бачити цілісну картину результату нашої роботи.
 • Можливо саме через впровадження нового стилю наші чотири команди, що виступають в ДЮФЛУ й мають такі невтішні результати, бо проходять через так званий перехідний період?
 • Саме так, також відмічу, що ми поки що працюємо з тими дітьми, які в нас є, але якісні зміни вже відчутні в усіх відношеннях. Зміни в кращу сторону, завдяки допомозі угорської сторони певен триватимуть і надалі.
 • Вам подобається працювати в Україні?
 • Мені подобається тут працювати, незважаючи на труднощі, кожен день проведений в Мукачеві для мене цінний. Мені приємно дивитися як діти крок за кроком прогресують і починають розуміти мої вимоги. За 14 років моєї тренерської кар’єри – цей час для мене найкращий. Саме тут бачу, що мої ідеї, які прививаю на тренуваннях діти починають втілювати на практиці – це найголовніше для мене. Для мене це дуже відповідальний період як і для моїх підопічних, й дуже сподіваюся, що передам свій досвід юним футболістам і мене правильно зрозуміють. Повірте, це дуже важливо, бо в противному випадку – вони ніколи не заграють у сучасний європейський футбол і не відбудуться як якісні футболісти, дуже важливо, щоб наші футболісти усвідомили цю філософію та пішли правильним шляхом.
 • Кого б з гравців виділили в складі U-19, де ви безпосередньо працювали, хто найбільше усвідомив вашу «футбольну філософію»?
 • Не хочу називати жодних прізвищ, але повірте команда цієї вікової групи в нас дуже хороша й заслужено, маючи ще гру в запасі, посідаємо третю сходинку в своїй групі. Упродовж цього відрізку сезону зазнали дві поразки: у стартовому виїзному матчі з чернівецькою «Буковиною» та в Хмельницькому з місцевим «Поділлям». Після цього матчу, коли ми поступилися з рахунком 0:3 до нас підходили місцеві вболівальники й казали, що наша команда грала краще – ми грали в футбол, а «Поділля» перемогло, і таке буває. Переконливо перемагали, забиваючи по 4 голи в грі, це мене дуже радує.
 • Які плани підготовки в команд на зимове міжсезоння?
 • Велику увагу наразі приділяємо селекційній роботі, продивляємося гравців, які приходять на оглядини. Вже в кінці грудня наші футболісти отримають хороший «подарунок» до новорічно-різдв’яних свят. А в січні розпочнемо планомірну підготовку до другої частини чемпіонату. Вимагатиму від підопічних серйозного відношення до тренувань і виберу в команду найсильніших, тих, хто був кращим під час підготовки. І повірте, в мене ніхто не матиме привілегій, оцінюватиму футболістів лише за показниками та їх результатами.
 • Що б хотіли побажати гравцям та тренерам нашого клубу напередодні Різдва та Нового року?
 • Бажаю, щоб Бог нам дав сил та здоров’я, щоб кожен день мав сенс для всіх нас, а наші вихованці зрозуміли, що все, що робимо – спрямоване для їх становлення та розвитку.

 

Прес-служба ФК «Мункач»