31 Січ. 2017 р., 16:21 372

Ціль для «Мункача» U-16 – вийти з групи

Уже в п’ятницю, 3 лютого стартує другий з ліком Кубок дитячої юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) серед команд вікової категорії U-16 (футболісти 2001 року народження).

Команда «Мункача» у груповому етапі гратиме у Львові, суперниками мукачівців будуть львівські «УФК-Карпати» , ФК «Львів», чернівецька «Буковина» та володимир-волинський ВRW-ВІК.

Журналіст сайту довідувався як наша юнацька команда готувалася до цього турніру та які завдання стоять перед хлопцями в тренера Сергія Кундрика:

  • Готувалися ми в звичному режимі, нещодавно взяли участь у традиційному турнірі в Львові, який проходив на стандартних полях «Галицька зима-2017», де зіграли три матчі. Нині ж акцент робимо на бігових вправах, також працюємо з м’ячами в спортивному залі. На жаль, через погодні умови не можемо повноцінно тренуватися на стандартному полі.

Щодо кадрових змін у команді, то лави «Мункача» залишили Олександр Іваниш та Норберт  Сегедій, натомість до нас долучаться четверо новачків – один із Тячева, ще троє з Волинської області, які прямо приїдуть до Львова, тож там переглядатимемо  їх.

Календар матчів. Завдання перед хлопцями – вийти з групи.

3 лютого: Львів – УФК-Карпати, Буковина – Мункач

4 лютого: Львів – Буковина, BRW-ВІК – УФК-Карпати

5 лютого: Буковина – BRW-ВІК, Мункач – Львів

6 лютого: BRW-ВІК – Мункач, УФК-Карпати – Буковина

7 лютого: Мункач – УФК-Карпати, Львів – BRW-ВІК