02 Лют. 2017 р., 17:46 559

Юнацькі команди «Мункача» зіграли в турнірі «Галицька зима – 2017»

Дитячі команди «Мункача» розпочали підготовку до другої частини чемпіонату ДЮФЛУ. Команда U-14 з 31 по 2 лютого взяла участь у традиційному зимовому турнірі у Львові «Галицька зима – 2017».

Як повідомив наставник команди Золтан Сільваші на груповому етапі мукачівці по-черзі переграли криворізький «Кривбас» – 4:0, чернівецьку «Буковину» – 2:1, а в третьому матчі, який вже нічого не вирішував поступилися ФК «Львів – 2004» і з першого місця потрапили до півфіналу.

Наступного ігрового дня в півфіналі «Мункач» грав на фоні втоми й поступився ФК «Львів» – 0:9, а в поєдинку за бронзу також поступилися – 1:9 львівській «Галичині».

«Перші два ігрові дні, ми грали чудово, а вже на третій день діти через втому поступилися з великим рахунком своїм суперникам. Фактично ми лише зібралися напередодні цього турніру, команда ще не цілком зіграна, тому потроху підтягуємо кондиції, награємо оптимальний склад », – поділився враженнями про виступ на турнірі головний тренер Золтан Сільваші.

До слова, нападника «Мункача» Крістіана Бако було визнано кращим гравцем турніру.

Напередодні 24-26 січня підопічні  Віктора Гея гравці «Мункача» U-15 виступали в цьому турнірі, однак поступилися в матчах групового етапу івано-франківскому «Прикарпаттю» – 1:2, чернівецькій «Буковині» – 1:2 та київському «Арсеналу» – 1:3.

Прес-служба ФК “Мункач”