ФК «Вітязь» (Концгазо) – ФК «Мункач» (Мукачево) 3:1 (1:1)

Голи: Ковтан, 25, 41, Горняк, 48 – Безверхній, 15.

Попередження: Горняк, 13, Пребуш, 24, Бухарієв, 63 – Гогерчак, 39, Безверхній, 47.

Арбітри – Михайло Райда, Михайло Лялюк, Вадим Рубей

Вітязь: Юрій Цветков, Владислав Бухарієв, Вадим Селещук, Володимир Лович, Василь Коваль, Андріан Горняк (Віталій Мадяр, 56), Віталій Пребуш (Юрій Лаб’як, 49) Едуард Готра (Вадим Дуран, 68), Сергій Повхан (Микола Федак, 53), Михайло Кампов (Владислав Михайловський, 55), В’ячеслав Ковтан.

Запасні: Девід Ніцкулич, Едуард Ковтанюк.

Тренер – В’ячеслав Пінковський.

Мункач: Володимир Дядюк, Михайло Хміль, Віталій Андрушин (Павло Ковачик, 47), Руслан Гогерчак, Валерій Паршин, Віталій Загієв, Віталій Трачук (Арсен Прокопович, 50), Денис Вісторобський (Владислав Зуєв, 36), Владислав Ярмошенко (Іван Орбан, 56), Олексій Франчук (Сергій Бобик, 15), Богдан Безверхній (Віталій Сурмач, 53).

Запасні: Артем Кандиба, Віталій Мосевич.

В цій грі на перший план вийшов досвід та зіграність команд. Так як концгазівський колектив розпочав зимову першість без суттєвих кадрових перетурбацій, то в “Мункача” практично повністю новий склад, який у цьому турнірі все ще награє оптимальний склад.  Та й ключового футболіста лівого хавбека Євгена Підлепенця  в складі “Мункача” в цій грі не було, через навчальний процес він поїхав до свого вишу.

Мукачівці почали досить жваво й ціною травми Олексій Франчук заробив штрафний за 18 метрів до воріт. Після виконання стандарту воротар кулаками відбиває м”яч, але на добиванні першим встигає нападник мукачівців Богдан Безверхній і відкриває рахунок у матчі. Та голева перевага нашої команди розтяглася всього на десять хвилин. Вже на 25-й хвилині мукачівці порушила правила перед власним карним майданчиком. Штрафний взявся виконувати В”ячеслав Ковтан – м”яч зачепвши стінку зрекошетив по-під дальню поперечину  – 1:1.

А на 38-й хвилині Сергій Бобик у власному штрафному майданчику збиває нападника “Витязя” й заробляє пенальті. Правда, гравець концгазівців після пробиття одинадцятиметрового удару перевірив на міцність каркас воріт.

В другому таймі мукачівці хоч і більше контролювали м”яч, проте більше гостроти в атаці створювали саме номінальні господарі. На 41-й хвилині після вкидання з ауту  м”яч у карному майданчику прийняв В.Ковтан, корпусом відтіснив нашого захисника й точно пробив повз Володимира Дядюка в дальній кут. А вже через 6 хвилин “Витязь” забиває третій гол, Адріан Горняк лівим краєм втікає від оборонця й філігранно перекинув воротаря. Тож 1:3 поразкою нашої команди завершилася ця гра.