14 Лют. 2017 р., 14:11 472

Дьордь Короловські: «У Зимовій першості наша ціль – сформувати боєздатний колектив»

Після двох матчів у Зимовій першості спортивний директор «Мункача» оцінив виступи команди та розставив акценти щодо ключових завдань для нашого колективу.

  • Які попередні висновки про виступи команди можете зробити після двох матчів у зимовій першості краю?
  • У нас відбувається ротація складу команди, прийшло багато нових гравців. Якби я ставив собі за головну мету результат, то, звісно, нових футболістів я б не зміг переглянути. Зараз для нас пріоритетним завданням є будівництво нового боєздатного колективу U-19, тому змушений переглядати в цих матчах новачків і їх здібності. Тому поєдинки зимової першості для нас важливі в плані збору інформації про власних футболістів – чи зможуть вони замінити гравців, які вже залишили розташування «Мункача». Окрім того, зустрічаємося з командами, з якими ще не грали в минулому чемпіонаті області – це дуже цікаво. Для наших молодих гравців зустріч на полі з більш дорослими суперниками – великий досвід. Нині більшість часу тренуємося в залі, тож такий перехід на велике поле дуже корисний для команди в плані підготовки до майбутнього чемпіонату в першій лізі ДЮФЛУ U-19, ми хочемо бути сильнішими, ніж були торік. Звісно, хотілося б провести якнайбільше матчів у цих змаганнях.
  • Вдалося замінити тих гравців, які залишили «Мункач» упродовж зимового міжсезоння?
  • На мою думку у нас формується ще більш потужніша команда, ніж була в першій частині чемпіонату. До нас прийшли якісні гравці, це ми бачимо в матчах, які провели.
  • Вже відомо, що «Мункач» не братиме участі в чемпіонаті області, а ігор в чемпіонаті U-19, де всього 8 команд буде достатньо для нашого колективу?
  • Звісно, що матчів буде значно менше, ніж у нас було торік. Тому й концентруємося лише на цих змаганнях, а відповідно й ставимо найвищі цілі перед командою – посісти перше, мінімум друге місце в групі, а далі боротися у фінальному етапі змагань.

Прес-служба ФК “Мункач”