20 Лют. 2017 р., 17:14 386

Поразка за якісної гри

Стадіон сел. Середнє

«Мункач» (Мукачево) – «Минай» (Минай)- 1:2

Голи: М. Хміль 16  – М. Кополовець 2, Р. Гегедош 12

Арбітри: Назарій Дьордь, Ян Рогач, Олександр Бодня

 

«Мункач»: Дядюк Володимир, Загієв Віталій, Василиженко Юрій, Гогерчак Руслан, Папарига Роман (Андрущишин Віталій 42), Паршин Валерій(Прокопович Арсен 50), Трачук Віталій (Вісторобський Денис  36), Ярмашенко Владислав, Підлепенець Євген (Василинець Василь) 40, Хміль Михайло, Сурмач Віталій (Безверхній Богдан 36).

Запасні: Кандиба Артем, Зуєв Владислав, Дан Василь,.

Спортивний директор: Д.Короловські

Тренер: З.Сільваші

«Минай»:Хмельовський Владислав, Допілка Олег, Дзьоба Едуард (Чумак Віктор 36), Минайленко Максим ( Шпак Олексій 47), Вагін Ігор, Беца Василь, Пиняшко Василь, Микуляк Владислав, Смокоровський Роберт  (Дудаш Михайло 47), Гегедош Роберт (Машталір Сергій 50), Кополовець Михайло (Багрій Костянтин 44).

Запасні: Юрій Погоріляк, Федак Степан, , Пустовіт Артем, ,Лобода Яромир.

Тренер: М.Гібалюк

 

Після двох попередніх невдалих матчів «Мункач» на останній груповий поєдинок обласної зимової першості був надумотивованим і дав справжній бій фаворитам – ФК «Минай». Однак, схилити шальки терезів на свою користь мукачівці не змогли, пропустивши два швидкі голи. Один зуміли відквитати. Тож з 1 заліковим балом підопічні Д. Короловські та З. Сільваші завершують боротьбу в зимовій першості.

Початок матчу став справжнім холодним душем для молодих «мункачівців». Вже на 2 хв. Михайло Кополовець зумів відкрити рахунок у матчі, скориставшись передачею з флангу від Роберта Гегедоша – 0:1.

Атакою у відповідь наші хлопці могли відновити паритет. Євген Підлепенець на правому фланзі змістився трохи у центр і здійснив верховий крос на дальню стійку, де самотній півзахисник «Мункача» пробивав у дотик, але м’яч пролетів поруч зі стійкою. Ще кількома хвилинами пізніше воротар «Миная» помилився при вводі м’яча від воріт на ближнього партнера, що призвело до моментальної помилки, за яку ледь не покарали гравці «Мункача», але в останній момент О. Допілка зумів підстрахувати на лінії воріт і виніс круглого подалі. Через хвилин зо-три «Мункач» сконструював ще одну атаку: пас з глибини знайшов вільного Віталія Трачука, який вискочив на побачення з кіпером, але поцілити у дальній кут не зумів – мимо.

 А на 12 хв. затяжна атака минайців принесла свої плоди. Точний навіс з лівого краю від Владислава Микуляка у штрафний майданчик точно головою у дальній кут замикає Роберт Гегедош – 0:2.

Опісля настирливий Євген Підлепенець обійшов опонентів та з лінії штрафної пробив не надто вдало – Хмельовський спокійно забрав м’яч до своїх володінь.

Отак, м’яч тривав на зустрічних курсах, уже на 16 хв. «Мункач» відквитав один м’яч: передача з правого краю і Михайло Хміль, прийнявши на груди, другим дотиком відправляє круглого у дальній кут воріт – 1:2.

У середині першої половини гри Василь Пиняшко завдавав удару злету доволі з гострого кута, однак кіпер продемонстрував чудову реакцію. Згодом Василь Беца та Ігор Вагін створили черговий момент, обігравшись у стіночку, проте з ударом Беци впорався Володимир Дядюк.

У другому таймі, гострота гри дещо спала, однак  напруга не спадала до кінця матчу. У цей відрізок часу вміло відіграв на останньому рубежі наш воротар Володимир Дядюк, який ліквідував удари від Роберта Гегедоша та вчасно вийшов з воріт під час атаки Сергія Машталіра й прибрав м’яч до рук. Тож терпимо поразку 1:2, але залишається приємне враження від гри наших молодих футболістів. Якби з таким настроєм грали в двох попередніх матчах, то обов’язково потрапили до наступної стадії зимової першості. Нині ж доведеться сконцентрувати зусилля на тренувальному процесі й готуватися до матчів у першій лізі ДЮФЛУ U-19.