30 Бер. 2017 р., 0:33 416

Дві товариські та дві офіційні гри провели команди «Мункача»

Середа, 29 березня для команд футбольної  академії “Мункач» видався  насиченим днем. Старша команда ФК «Мункач» U-19 зіграла товариський матч проти «УФК-Карпати» U-17, які проводять навчально-тенувальний збір на мукачівському стадіоні «Харчовик».

У складі львівської команди чимала кількість травмованих, тож мукачівці «позичили» на цей спаринг двох гравців – Романа Папаригу та Віталія Сурмача.

Вже в першому таймі дві атаки «Мункача» стали результативними  – в обох випадках завершував їх Олексій Франчук.

В другому таймі наші хлопці дещо розслабилися й дозволили «карпатівцям» відквитати один гол. До слова,  голеву передачу віддав нападнику мункачівець В.Сурмач.  Та надії гостей зрівняти результат у цьому матчі розвіяв Денис Вісторобський, який ефектно пробив з розвороту – воротар зарадити не зміг. Тож 3:1 перемога нашої команди.

В іншому товариському поєдинку за участі «Мункача» U-17 та столичної «Оболоні» U-16, який проходив у Чопі перемога також була за нашою командою. Голи в складі мукачівців забивали – дубль на рахунку М.Навроцького, А.Атамась та О.Попова.

Ще дві наші команди 2004 (U-13) та 2003 р.н. (U-14) провели два офіційні поєдинки в рамках ДЮФЛ Закарпаття. Проти команди ДЮСШ (Ужгородський район)

Молодші мункачівці досить швидко після кількох голевих нагод змогли забити команді з Ужгородщини, до кінця тайму ще раз вразили ворота суперників. А в другому таймі довершили розгром – 5:0.

Голи забивали: Рейші, Геляш, Тиркус (дубль), Сабов

«Мункач» U-13 виступав у такому складі: Підберецький Роман, Кобзистий Глеб, Сабов Валентин, Худан Євген, Горват Крістіан, Тиркус Ілля, Гріцу Сергій, Костик Петро, Рейші Віталій, Геляш Євген, Папп Ярослав.

Запасні:Тарасов Максим, Капітан Андрій, Трачук Віталій, Алберт Нішта, Лумпінь Віталій, Яцура Борис.

Тренер: Вакуленко Вячеслав

У поєдинку старшої вікової групи вікторія далася не так легко, та це й не дивно, адже хлопці грали про футболістів 2002 р.н. Підопічні  Золтана Сільваші зуміли вибудувати надійну гру в захисті й розхитували захист ужгородців в основному через фланги. Проте, тривалий час колектив з Ужгородщини тримався. Лише на завершальних хвилинах гри Віталій Хайнас таки зумів потужним ударом відкрити результат у цьому матчі, а Андрій Хайнас вже  в кінці гри реалізував пенальті. 2:0 – ось на такій мажорній ноті завершили сьогоднішній день наші команди.

Склад «Мункача» U-14 виступав у такому складі: Переганець  Зден, Нілабович Василь, Редчук Максим, Калій Роман, Долинай Павло, Хайнас Андрій, Бойко Артур, Хайнас Віталій, ВАсиликів Андрій, Томашовські Ярослав, Мартинуззі Іван.

Запасні: Бойчук Даніел, ТИмкович Василь, Феєр Антон, Левко Ярослав, Драгула Віктор, Чабан Анатолій, Лісний Олександр.

Тренер: Золтан Сільваші.