04 Кві. 2017 р., 23:56 519

Дьордь Короловській: «З фізикою все гаразд, працюємо над психологією»

Напередодні важливого першого матчу 2017 року спортивний директор «Мункача» Дьордь Короловській поділився думками про готовність команди до весняної частини чемпіонату, кадрові ротації та завдання, які стоять перед командами нашого клубу.

 

  • «Мункач» U-19 провів тривалий тренувальний цикл до другої частини сезону. Тож в якому стані команда підходить до футбольної весни, яка розпочнеться поєдинком проти лідера нашої групи – ФК «Львова»?
  • Хлопці фізично повністю готові, слід налаштувати їх психологічно, а це значно важче зробити, ніж фізично. Добре, що ми взяли участь у зимовій першості Закарпаття, провели ряд якісних спарингів під час яких побачили загальну картину, зрозуміли на кого можемо розраховувати, а з ким доведеться попрощатися. Звісно, ставимо собі за ціль посісти місце не нижче другого, а це нам реально під силу.
  • У команді відбулися кадрові ротації, а в заявковому листі “Мункача» U-19 лише 18 гравців –  не замала лава запасних?
  • Щодо кількості гравців в лавах U-19, то це рішення керівництва клубу. Є економічні складові такого кроку, тим не менш, можемо використовувати в старшій команді вихованців клуба з U- Гравці мають зрозуміти, що незважаючи на таку кількість, конкуренція в нашій команді точно буде, хоч звісно й не така, як хотілося б.
  • Дуже важливо, щоб команди U-14 – U-17 у весняній частині чемпіонату ДЮФЛУ зуміли набрати максимальну кількість очок, щоб вибратися з небезпечної зони вильоту. Як ви оцінюєте готовність команд вищої ліги ДЮФЛУ до старту весняної частини сезону?
  • Дуже важлива в цьому аспекті є роль тренерів, які займаються з гравцями в цих вікових групах. Особисто не можу бути присутнім на всіх тренуваннях в цих командах, тому важливим для тренерського штабу є селекційна робота, яка була проведена в зимове міжсезоння й триває донині
  • Багато розмов точиться про перспективу участі нашої команди в другій лізі чемпіонату України. Ви щось можете прокоментувати з цього приводу?
  • Не можу нічого з цього приводу сказати, бо не маю ніякої інформації з цього питання. На часі у нас більш важливіші завдання – залишитися в вищій лізі, добитим ся з U-19 високих результатів у першій лізі ДЮФЛУ. Ми маємо підтягнути свою інфраструктуру до відповідного рівня – це й футбольні поля, інші речі, а далі ж нехай керівництво приймає рішення про  участь команди у професійній лізі України.
  • Багато наших футболістів, які в осінній частині захищали лави нашої команди, взимку перебралися до угорських клубів. Слідкуєте за їх виступами в Угорщині?
  • Знаю, що наші гравці – входять до основи ФК «Мандок» (більшість гравців виступає в цій команді). За словами тренерів «Манжока», вони показують високий рівень гри та якісно презентують наш клуб в Угорщині. Та й нині в тренерського штабу «Варди-Кішварди» багато наших футболістів так би мовити «на олівці».