04 Кві. 2017 р., 8:42 279

ФК “Мункач” U-11 – срібний призер турніру пам’яті Михайла Михалини

У неділю, 2 квітня, в Ужгороді завершився 22-й міжнародний дитячий турнір пам’яті Михайла Михалини.

Саме у цьому турнірі команда ФК “Мункач” U-11 стала срібним призером змагань. Футболісти 2006 р.н. з Мукачева продемонтрували яскравий футбол, залишивши позаду близько 40 команд. Переможцем турніру став харківський “Восток”.

Варто зауважити, що найкращим півзахисником визнано гравця ФК “Мункач” Василя Бундаша.

Наставник ФК “Мункач” U-11 Сергій Кундрик у коментарі клубній прес-службі зверну увагу на те, що здобуття призового місця було головним завданням для його підопічних: “На цьому турнірі усі команди були рівними. Але ми розраховували здобувати призові місця, адже ми знаємо про  свої можливості. Команда у нас хороша. І, як наслідок, у своїх групах ми ставали першими. А потім ми за першу трійку боролись з коростенським “МАЛом” та харківським “Востоком”. Тому ми задоволені, що повернулись до Мукачева з виконанням бажаного результату”.

Зараз команда ФК “Мункач” U-11 готується до другого кола дитячої обласної першості, у якому теж мають намір здобути призове місце.