«Ніка» U-14 ­– «Мункач» U-14 – 1:2 (1:0)

Голи: Чистяков 19 – Бако 32; Василиків 50

«Ніка»: Гонтарєв Павло,  Дячук Максим, Смеречинський Владислав, Головчак Артем, Андруск Максим , Чистяков  Андрій (Чорний Святослав 51), Багрій Ярослав, Стаднік Максим, Корвацький Сергій (Дідух Олександр 37),Хромей Михайло, Семенюк Руслан (Басараб Арсен 51).

Запасні: Глушман Василь, Кочкодан Юрій, Бойко Максим.

«Мункач»: Переганець Зден, Калій Роман (Василиків Андрій 42), Грибінець Вадим, Дідо Юрій, Нілабович Василь, Хайнас Андрій, Бако Крістіан, Бойко Артур, Мартинуззі Іван (Турецький Ростислав 53), Хайнас Віталій (Драгула Віктор 60+1), Далинай Павло.

Запасні: Юдін Микита, Левко Ярослав, Сідор Василь, Феєр Антон.

Тренери: Золтан Сільваші , Трачук Віталій.

Попередження: Василиків 60.

Вилучення: Дідо 40.

Цю перемогу мукачівці здобули на характері. В першому таймі була рівна гра в центрі поля, але наші хлопці в середині тайму припустилися помилок й привезли собі гол у власні ворота. На куті наш оборонець сфолив на нападникові господарів – арбітр призначив штрафний удар. Подачу з якого головою точно замкнув Андрій Чистяков. Перший відрізок гри так і завершився. А ве на другий тайм наші хлопці вийшли над вмотивованими і з перших хвилин  почали пресинг на ворота івано-франківської команди. Вже через дві хвилини швидкий Крістіан Бако обіграв захисника й не залишив жодних шансів воротарю господарів. А на 50-й  хвилині саме дії К.Бако знову призвели до взяття воріт суперника. Він до кінця пішов на  м’яч, змусив воротаря помилитися, а Андрій Василиків влучно пробив після відскоку – 2:1 ми повели. До слова, зробили це в меншості, бо за десть хвилин до цього за фол останньої надії червону картку отримав Юрій Дідо.  Господарі намагалися врятувати гру, але наші хлопці встояли й здобули дуже важливу перемогу.