10 Кві. 2017 р., 0:34 505

В бойовій грі – мінімальна поразка.

Стадіон «Авангард» м. Мукачево

Глядачів: 200, температура: +16

«Мункач» (Мукачево) U-17– «Скала» (Моршин) U-17 – 1:2(1:2)

Голи: Баятян +15 – Билижський 5, Максименко 24

Склади команд:

«Мункач»: Колісник Максим, Навроцький Максим, Баятян Артем, Береш Антон, Равлик Василь (Кучмар Степан 60), Орсагош Дмитро, Лозан Олег, Кривка Василь (Попов Максим 35), Байса Іван, Атамас Артем, Цвик Микола.

Запасні: Корнеєв Юрій, Шеверя Артур, Онищук Володимир, Чечур Юрій, Дробот Антон.

Тренер: Іван Фізер

«Скала»: Гудименко Павло, Билижський Валентин, Відерський Артур, Анніч Ярослав, Табачинський Павло, Миронюк Ярослав, Волков Едуард (Захаров Максим 80+3), Фомін Микита, Михайленко Роман (Равліковський Любомир 74), Максименко Максим, Лукач Михайло.

Запасні: Шамарін Денис, Лучко Юрій, Якоб Роберт.

Тренер: Олег Лутков

Арбітр: Безуглий Олег (Рівне)

Асистенти арбітра: Юзьків Тарас (Івано-Франківськ), Никорович Родіон (Рівне).

Спостерігач арбітражу: Козик Василь (Мукачево)

Попередження: Лозан 17, Кривка 34, Баятян 66.

Проти львівської «Скали» мукачівці дуже серйозно налаштовувалися. Та й наставник Іван Фізер просив господарів грати над уважно в обороні. Але матч одразу ж пішов не за сценарієм мукачівців. Не встигли як слід наші хлопці увійти в гру як пропустили разючу атаку гостей  прямісінько по центру – Билижський Валентин на швидкості увірвався в карний майданчик й наче ніж крізь масло пройшов усю нашу захисну ланку й безвідпорно для М. Колісника пробив. Далі гра змістилася в центр поля й деякий час йшла позиційна боротьба. Та вже через п’ять хвилин господарі знову пропустили   – по лівому краю втікає від нашого захисника Роман Михайленко, навішує на дальній кут воротарського, де передачу головою замикає Максименко.

Господарі спромоглися на відповідь через п’ять хвилин, найактивніший гравець «Мункача» змусив порушити прпвила оборонця у власному карному майданчику. Сам Артем і виконав пенальті – точно й бездоганно.  А на 18 хвилині наші захисники знову прогавили разючу атаку моршинців, залишили одного Волкова, який вивалився на воротаря та на щастя пробив повз рамку.

Початок другого був за господарями, які зуміли на стартових хвилинах другого тайму організувати чи не єдину гостру атаку – завершував її Артем Атамас, який, вийшовши віч-на-віч з воротарем намагався перекинути останнього, та зробив це хоч і в напрямку воріт та  заслабко й свого кіпера підстрахували захисники.

До кінця матчу господарі, хоч і створювали тиск на володіння «Скали», однак без суттєвих загострень. Ще в кінцівці був епізод з влучанням м’яча в карному майданчику гостей у руку оборонцю, однак арбітр не звернув уваги на цей момент, попри емоції наставника нашої команди. Тож мінімальна поразка – 1:2.

Прес-служба ФК “Мункач”