18 Кві. 2017 р., 19:37 470

ФК “Мункач” U-19 – ФК “Тепловик” U-19 (Івано-Франківськ): напередодні битви

Вже завтра в Івано-Франківську відбудеться центральний матч чергового туру молодіжного чемпіонату України з футболу серед команд віком до 19 років, де місцевий “Тепловик” зустрінеться з футбольним клубом “Мункач”.

Напередодні гри старший тренер мукачівського клубу Золтан Сільваші розповів інформаційному відділу “Мункача” про підготовку до доленосної гри у столиці Прикарпаття.

“Сьогодні у нас відбулось перше тренування після Великодніх міні-канікул. Після такого відпочинку довелось трішки розворушити футболістів і налаштувати на гру.

Я сказав своїм підопічним, що не треба розслаблятись, адже після розгромної перемоги над чернівецькою “Спартою-Буковиною” з рахунком 6:0 на нас суперники дивитимуться зовсім інакше. І франківчани будуть серйозно налаштовані на гру. Адже на кону третє місце, за яке між нами йде сувора і безкомпромісна боротьба. І хто завтра виграє цю гру, той залишиться у чільній трійці і не випаде з боротьби за вищі місця.

Рівна кількість балів та гра на виїзді додає гостроти цьому протистоянню. Тому, думаю, що команди будуть налаштовані рішуче. А ми тим паче, бо для нас це надважлива гра цього сезону”, – мовив Золтан Сільваші.

Нагадаємо, що матч ФК “Тепловик” U-19 – ФК “Мункач” U-19 відбудеться в Івано-Франківську завтра, 19 квітня, о 16:00.