22 Кві. 2017 р., 21:13 392

ФК “Мункач” U-14 – СДЮШОР (Ужгород) U-14: на відстані голу

Значно гострішим протистоянням було протистояння ужгородської та мукачівської команд віком до 14 років. Тут пристрасті вирували не на жарт, особливо у другому таймі. Тож закарпатське дербі юних футболістів було дуже гарячим.

У першому таймі мукачівці активно шукали щастя біля воріт ужгородця Валентина Ковача. Утім, хід подій пішов зовсім за іншим сценарієм: гравець СДЮШОР Микола Петрецький під завісу стартової тридцятихвилинки забиває перший гол. Саме з різницею в один м’яч команди пішли на перерву.

Другий тайм позитивно розпочали вже футболісти з міста над Латорицею. Зокрема, Крістіан Бако, який зумів відповісти на гол Миколи Петрецького і зрівняв рахунок у зустрічі – 1:1. Далі команди грали на зустрічних курсах. І далі один з гравців “Мункача” порушив правила – вирок арбітра однозначний: штрафний для ужгородців. Біля м’яча знову Микола Петрецький, який метрів з 25-ти подвоює рахунок.

Але це був далеко не фінал футбольної драми. Попереду мукачівці маи відповісти на цей шедевр. І під кінець гри шанс мав Андрій Хайнас, який не виконав одинадцятиметровий удар, влучивши у перекладину. Так і залишився рахунок на табло – 1:2. Ужгородці раділи перемозі, немов здобуттю золотих медалей.

ФК “Мункач” U-14 – СДЮШОР (Ужгород) U-14 – 1:2

Голи: Бако, 32 – Петрецький, 27, 49.

Незабитий пенальті: Хайнас, 58.

ФК “Мункач”: Переганець, Грибінець, Бойко, Калій, Нілабовч, Хайнас А., Василиків, Бако, Долинай, Хайнас В., Мартинуззі.

Тренер: Золтан Сільваші.

СДЮШОР (Ужгород): Ковач, Миголико, Повхан, Ігай, Хрипта, Лютнянський. Дунич, Колодка, Роля, Борисевич, Петрецький.

Тренер: Михайло Стегура.