26 Кві. 2017 р., 18:02 672

ФК “Мункач” U-19 – “Поділля” (Хмельницький) U-19: вольовий переможний реванш у Мукачеві

Напружений матч з драматичною кінцівкою у Мукачеві.

Напередодні цієї гри мукачівці чекали лише одного – реваншу за поразку у Хмельницькому. Утім, на власному полі помститись гостям не вдалось. Саме з настроєм перемоги до цього поєдинку готувались господарі. Але суперник виявився міцним горішком. Тому гра виявилась напруженою, з драматичним фіналом.

Перший тайм не був багатий на гострі епізоди. Гра точилась переважно у центрі поля. Поодинокі моменти були лише на початку матчу. Єдиний епізод, який запам’ятався уболівальникам – це гол, яким відзначився гравець гостьової команди Андрій Богославський.

Друга сорокап’ятихвилинка була багатшою на епізоди та гострі моменти. Варто згадати про активні рейди Євгена Підлепенця, який з правого флангу постійно атакував на ворота хмельничан. Одна з таких гострих атак закінчилась заробітком кутового удару. Саме під час пробиття кутового мукачівці заробили пенальті. З одинадцятиметрової точки першим забитим м’ячем Михайло Хміль. Однак хмельничани швидко оговтались після такої відповіді, і на поле вийшов Віталій Миколайчук. Як тільки він вийшов на поле, одразу забив другий м’яч у ворота мукачівця Володимира Дядюка.

Здавалось би, все, перемога майже у руках гостей. Та Євген Підлепенець не втомлювався атакувати і не давав розслаблятись гравцям команди з Хмельницького. Врешті, він і заробив пенальті у ворота “Поділля”. А забив другий м’яч гравець “Мункача” Григорій Занько – 2:2. Та це ще далеко не фінал. Євген Підлепенець, напевно, до останнього вірив у перемогу своєї команди і забив третій м’яч у ворота хмельничан. Сценарій цього голу був звичним для нього: мукачівець обійшов і захисників, і воротаря Сергія Шевченка. 3:2 – вольова перемога “Мункача”.

Стадіон “Авангард” м.Мукачево

Глядачів: 200

“Мункач” (Мукачево) – “Поділля” (Хмельницький) – 3:2 (0:1)

Голи: Хміль 57+, Занько 81+, Підлепенець 90+2 – Богославський 44, Миколайчук 80

“Мункач“: Дядюк Володимир, Занько Григорій , Гаць Микола, Гогерчак Руслан, Загієв Віталій (Пукіш Артур 60), Трачук Віталій (к), Ярмошенко Владислав (Баятян Артем 84), Хміль Михайло (Береш Антон 90+3), Сурмач Віталій (Вісторобський Денис 81), Франчук Олексій, Підлепенець Євген.

Запасні: Кандиба Артем, Навроцький Максим, Паршин Валерій.

Старший тренер: Короловські Дьордь

“Поділля”: Шевченко Сергій, Богославський Андрій, Джурко Андрій  Степаненко Валерій, Орошкевич Михайло, Ліповуз Андрій, Худік Роман (Миколайчук Віталій 78),Морговський Ян, Бабак Кирило-Ілля, Чуловський Владислав, Наконечний Андрій.

Тренер: Костишин Віталій.

Арбітр: Мановій Євгеній (Чернівецька область)

Асистенти арбітра: Дудаш Денис (Ужгород), Лялюк Михайло (Іршава)

Спостергіач арбітражу: Василь Козик (Мукачево).

Попередження: Загієв 18, Занько 53, Пукіш 62, Підлепенець 83 – Бабак 10, Степаненко 53, Орошкевич 75

Інформаційний відділ ФК “Мункач”