04 Тра. 2017 р., 13:00 476

«Мункач» знову творить камбек і продовжує боротьбу за фінал

У 11-му турі чемпіонату першої ліги U-19 ДЮФЛУ  «Мункач» грав на виїзді у Львові проти місцевого «Опору». Для того, щоб зберегти шанси на потрапляння у фінальний раунд чемпіонату закарпатцям потрібно лише перемагати й сподіватися, що в рідних стінах в протистоянні з чернівецькою «Спарта-Буковина» втратить очки івано-франківський «Тепловик-ДЮСШ 3». За таких обставин наша команда виходила б на чисте третє місце, що дозволяє в плей-офф розіграти путівку в фінальну пульку. Зі своїм завданням мункачівці справилися, хоча першими пропустили від господарів на 18-й хвилині гри. Однак, ще до завершення першої половини зустрічі забивний півзахисник «Мункача» Євген Підлепенець не лише відновлює рівновагу в грі, а виводить нашу команду вперед. Свої два голи Євген забив з інтервалом у двадцять хвилин – на 22-й та 42-й хв.У другій половині зустрічі наша команда домінувала, створила ряд гострих моментів біля володінь господарів та реалізувати їх гравцям  «Мункача» не вдалося. На щастя, зуміли зберегти свої ворота в недоторканості. Тож перемога – 2:1 і ми продовжує боротьбу за фінал.

Асистенти арбітра: Ониськів Андрій, Цмоканич Назарій (Львів);

Спостерігач арбітражу: Сидор Михайло (Львів).

Склад команд

«Опір»: Фіяло Ігор, Іжовський Іван, Лабазевич Артур, Луценко Володимир, Крижанівський Павло, Манченко Денис, Касперський Андрій, Лелюх Віталій, Данканич Віктор, Білоус Орест, Павелчак Роман (к).

Запасні: Кобаль Вадим, Олексюк Руслан, Кобів Андрій, Сусь Микола, Чернік Василь, Безверхній Богдан, Жупина Сергій

Тренер: Фіалка Д

«Мункач»: Володимир Дядюк, Гаць Микола, Гогерчак Руслан, Занько Григорій, Загієв Віталій, Трачук Віталій, Ярмошенко Владислав, Паршин Валерій, Сурмач Віталій, Франчук Олексій, Підлепенець Євген.

Запасні: Кандиба Артем, Хміль Михайло, Вісторобський Денис, Навроцький Максим, Василинець Василь, Пукіш Артур, Папарига Роман.

Старший тренер: Дьордь Короловські;

Тренер: Золтан Сільваші.

У післяматчевому коментарі тренер “Мункача” Золтан Сільваші зазначив: «Перемога трохи важко далася, не використали можливості, яких у матчі  було чимало.У другому таймі підтягнули суперника до своїх воріт, вони не забили свої моменти. Забий ми все, що маємо було би  чотири, п’ять голів. А так до останніх хвилин точилася напружена боротьба».

В інших матчах 11-го туру були зафіксовані такі результати: «Тепловик –ДЮСШ-3» (Івано-Франківськ) – «Спарта-Буковина» (Чернівці) – 1:0; «Гірник» (Новояворівськ) – «Верес» (Рівне) – 4:1; «Поділля» (Хмельницький) – «Львів» – 1:3.

У наступному, 12-му турі «Мункач» у рідних стінах 10 травня прийматиме «Гірник».