22 Лип. 2017 р., 15:44 406

U-19: «Мункач» та «Нижній Коропець» зіграли внічию

Сьогодні, 22 липня команда «Мункач U-19», яка проводить навчально-тренувальний збір в Мукачеві провела перший спаринг з командою ФК «Нижній Коропець», який виступає в першій лізі західної зони.

За попередньою домовленістю команди зіграли три тайми по 30 хвилин. В першій тридцятихвилинці  господарі діяли більш впевнено, і вже на 7-й хвилині Іван Байса вискочив на побачення з воротарем Дмитром Мойсеєнком, який, до речі, тренує в нашому клубі воротарів і не залишив йому жодних шансів. Проте колектив з Нижнього Коропця проявив характер й ще до кінця першого тайму відновив статус-кво. А розпочав голеву атаку гостей ще один наставник «Мункача» Віктор Гей, який віддав передачу на лінію карного майданчика, а звідти партнер прострілив у напрямку воріт мукачівців та на перепоні м’яча стала рука  нашого захисника. Арбітр поєдинку Віктор Шварц вказав на одинадцятиметрову позначку, стандарт вдало виконав гравець «Нижнього Коропця» – 1:1.

В другому таймі наставник мукачівців Віктор Ряшко зробив певні ротації в складі, й свіжі гравці додали активності в грі. Стало очевидно, що зрілі гравці «Нижнього Коропця» дещо підсіли й атаки біля володінь коропецького колективу виникали одна за одною. Правда, з завершенням не виходило, але десь на хвилині 18-й другої половини тайму одна з атак господарів стала результативною. По лівому фланзі наш гравець пройшов до кута карного майданчика, звідки простріли на набігаючого Артема Атамася, який випередив кіпера і в дотик спрямовує м’яч в сітку воріт суперника – 2:1. З таким рахунком гравці й пішли на перерву.

За літньої спеки  в третьому таймі темп гри значно впав, м’яч у більшості тримався в центрі поля, йшла позиційна боротьба. Та все ж наприкінці зустрічі гості зуміли зрівняти результат – флангову передачу з правого краю в падінні головою замикає Василь Монда – 2:2. З таким результатом і завершився перший спаринг «Мункача U-19», основу, якого складають молоді гравці 2000 р.н.

По завершенню матча старший тренер нашої команди Віктор Ряшко зазначив:

• Ми працюємо, передивляємося хлопців, тому результат у цих матчах на другому плані. В нас формується новий молодий колектив, основу якого складатимуть футболісти 2000 р.н., з гравців 1999 р.н. візьмемо до своїх лав лише 2-3 найсильніших. Продовжуємо працювати й формувати нову команду, аж до кінця серпня , саме тоді й визначатимемося зі складом.