27 Лип. 2017 р., 9:26 252

U-19: «Мункач» зіграв спаринг з молодшими колегами

Триває активна фаза навчальних зборів в усіх складах команд ФК «Мункач». Окрім тренувальних навантажень учора на мукачівському стадіоні СОК ДЮСШ відбувся спаринг між командами U-19 та  U-17. За попередньою домовленістю гра тривала три тайми по 30 хв. кожен.

У перші дві тридцятихвилинки жодна з команд не змогла реалізувати свої нагоди. Хоч у більш старших гравців і була перевага, проте «на допомогу» кіперу 17-річних «мункачівців» Степану Кундрику двічі приходила стійка воріт. Та в заключному таймі все ж свою перевагу гравці U-19  втілили в два забиті м’ячі. Вже на початку тайму Максим Кодря реалізував передачу партнерів, а другий гол підопічні Віктора Ряшка провели вже ближче до завершення поєдинку – тривала перепасовка  завершилася прострілом у воротарський майданчик на набігаючого Олега Лозана, який в дотик спрямовує м’яч у сітку воріт молодших одноклубників. Тож 2:0 перемога U-19.

У суботу, 29 липня “Мункач» U-19 проведе наступний контрольний поєдинок проти ФК «Середнє».

А команда Василя Куделка (U-17) 1 серпня відправиться на міжнародний турнір до Румунії, де змагатиметься з 6 командами провідних футбольних акдемій –  «Академія Пушкаша», ФК «Дебрецен» та ін.

Сьогодні на полі СОК ДЮСШ о 10:30 відбудеться спаринг між командамиU-14 та U-15.