08 Сер. 2017 р., 17:37 173

ФК «Мункач» зіграє на турнірі Андрія Гаваші

14 серпня на Закарпатті стартує традиційний 4-й за ліком турнір на честь Андрія Андрійовича Гаваші.

Цей турнір, який збирає команди України, Угорщини, Словаччини та Німеччини. Цього року змагання розширили географію – до турніру долучились  команда з румунського міста Чіксереда.  Участь у змаганнях беруть команди юнаків двох вікових групах 2001 (U-15) та 2003 р.н. (U-17). Звісно, гратиме на цьому престижному турнірі й команди ФК «Мункач». У змаганнях візьмуть участь такі команди: ДЮСШ-15 Київ, ОК ім. І. Піддубного (Київ), СДЮСШОР Ужгород, ФК «Cкала» (Моршин), ФК «Бранденбург» (Німеччина), ФК «Динамо» (Київ), ФК «Львів» (Львів), ФК «Мункач» (Мукачево), ФК «Спартакус» (Угорщина), ФК «Чіксереда» (Румунія), ФК «Шахтар» (Донецьк).

У старшій віковій групі ми в групі В. Перший змагальний день «Мункач» пропускає, а стартуємо 15 серпня поєдинком з грандом – київським «Динамо» на стадіоні «Авангард» о 17:00.

А молодша команда U-15  розпочне свої виступи також цього дня на полі СОК ДЮСШ проти однолітків з ФК «Львів»

До вашої уваги детальний графік та місця проведення матчів:

ІV МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ТУРНІР

НА ЧЕСТЬ А. ГАВАШІ

U-17

Група А

 

Команди 1 2 3 4 5 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Шахтар U-17» (Донецьк)
2. ФК «Спартакус» (Угорщина)
3. ДЮСШ-15 Київ
4. ФК «Львів» (Львів)
5. СДЮСШОР Ужгород

 

14 серпня

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – ДЮСШ-15 Київ

  1. c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

ФК «Спартакус» (Угорщина)ФК «Львів» (Львів)

м. Ужгород, «Авангард». Початок – 18:30

СДЮСШОР Ужгород – вихідний

15 серпня

СДЮСШОР Ужгород – ДЮСШ-15 Київ

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – ФК «Спартакус» (Угорщина)

  1. c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

ФК «Львів» (Львів) – вихідний

16 серпня

ФК «Львів» (Львів) – ФК «Шахтар U-17» (Донецьк)

  1. c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ДЮСШ-15 Київ – вихідний

 

17 серпня

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, «Автомобіліст». Початок – 18:30

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Львів» (Львів)

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – вихідний

18 серпня

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Шахтар U-17» (Донецьк)

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Львів» (Львів)

м. Ужгород, «Авангард». Початок – 18:30

ФК «Спартакус» (Угорщина) – вихідний

19 серпня

Матч за 1-ше місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________

Матч за 3-тє місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________

Матч за 5-те місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________

Матч за 7-ме місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________

Матч за 9-те місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________

 

Група В

 

Команди 1 2 3 4 5 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Шахтар U-16» (Донецьк)
2. ОК ім. І. Піддубного (Київ)
3. ФК «Динамо U-16» (Київ)
4. ФК «Cкала» (Моршин)
5. ФК «Мункач» (Мукачево)

 

14 серпня

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ФК «Динамо U-16» (Київ)

  1. c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 17:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ)ФК «Cкала» (Моршин)

смт Середнє, селищний стадіон. Початок – 17:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – вихідний

15 серпня

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Динамо U-16» (Київ)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 17:00

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

  1. c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 17:00

ФК «Cкала» (Моршин) – вихідний

16 серпня

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ФК «Cкала» (Моршин)

  1. c. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 17:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 17:00

ФК «Динамо U-16» (Київ) – вихідний

17 серпня

ФК «Динамо U-16» (Київ) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

смт Середнє, селищний стадіон. Початок – 17:00

 

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Cкала» (Моршин)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 17:00

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – вихідний

18 серпня

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Шахтар U-16» (Донецьк)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 17:00

ФК «Cкала» (Моршин) – ФК «Динамо U-16» (Київ)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 17:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – вихідний

19 серпня

Матч за 1-ше місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________

Матч за 3-тє місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________

Матч за 5-те місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________

Матч за 7-ме місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________

Матч за 9-те місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________

 

ІV МІЖНАРОДНИЙ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ ТУРНІР

НА ЧЕСТЬ А. ГАВАШІ

U-15

Група А

Команди 1 2 3 4 5 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Динамо» (Київ)
2. ФК «Бранденбург» (Німеччина)
3. ФК «Спартакус» (Угорщина)
4. ДЮСШ-15 Київ
5. СДЮСШОР Ужгород

14 серпня

ФК «Динамо» (Київ) ФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, стадіон «Авангард». Початок – 17:00

ФК «Бранденбург» (Німеччина) – ДЮСШ-15 Київ

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

СДЮСШОР Ужгородвихідний

15 серпня

СДЮСШОР УжгородФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Бранденбург» (Німеччина) ФК «Динамо» (Київ)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

ДЮСШ-15 Київвихідний

16 серпня

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Динамо» (Київ)

м. Ужгород, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

СДЮСШОР УжгородФК «Бранденбург» (Німеччина)

м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Спартакус» (Угорщина)вихідний

17 серпня

ФК «Спартакус» (Угорщина) ФК «Бранденбург» (Німеччина)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

СДЮСШОР УжгородДЮСШ-15 Київ

м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Динамо» (Київ) вихідний

18 серпня

ФК «Динамо» (Київ) СДЮСШОР Ужгород

м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Спартакус» (Угорщина) ДЮСШ-15 Київ

м. Ужгород, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Бранденбург» (Німеччина)вихідний

19 серпня

Матч за 1-ше місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________

Матч за 3-тє місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________

Матч за 5-те місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________

Матч за 7-ме місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________

Матч за 9-те місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________

 

Група В

 

Команди 1 2 3 4 5 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Шахтар» (Донецьк)
2. ОК ім. І. Піддубного (Київ)
3. ФК «Львів» (Львів)
4. ФК «Чіксереда» (Румунія)
5. ФК «Мункач» (Мукачево)

 

14 серпня

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Львів» (Львів)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 11:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ) ФК «Чіксереда» (Румунія)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Мункач» (Мукачево)вихідний

15 серпня

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Львів» (Львів)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 11:00

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 11:00

ФК «Чіксереда» (Румунія)вихідний

16 серпня

ФК «Чіксереда» (Румунія) – ФК «Шахтар» (Донецьк)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 11:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 17:00

ФК «Львів» (Львів)вихідний

17 серпня

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – ФК «Львів» (Львів)

смт Середнє, селищний стадіон. Початок – 11:00

ФК «Мункач» (Мукачево) ФК «Чіксереда» (Румунія)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Шахтар» (Донецьк)вихідний

18 серпня

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Мункач» (Мукачево)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Львів» (Львів) – ФК «Чіксереда» (Румунія)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ)вихідний

19 серпня

Матч за 1-ше місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________

Матч за 3-тє місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________

Матч за 5-те місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________

Матч за 7-ме місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________

Матч за 9-те місце  ____________ – ­­­­­­­­­­­____________

Стадіон___________________. Початок___________