11 Сер. 2017 р., 23:06 267

На турнірі Гаваші відбулися зміни у розкладі

У групі В серед команд U-15, де гратиме наш «Мункач» відбулися зміни в розкладі через те, що додалася ще одна команда – львівські «Карпати». Тож у понеділок наша команда гратиме стартовий поєдинок турніру саме з «Карпатами» (раніше у «Мункача» був вихідний цього дня). Матч відбудеться на стадіоні СОК ДЮСШ м. Мукачево. Початок об 11:00.

Ще раз подаємо розклад змагань у всіх групах:

U-17

Група А

Команди 1 2 3 4 5 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Шахтар U-17» (Донецьк)
2. ФК «Спартакус» (Угорщина)
3. ДЮСШ-15 Київ
4. ФК «Львів» (Львів)
5. СДЮСШОР Ужгород

14 серпня

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – ДЮСШ-15 Київ

  1. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

ФК «Спартакус» (Угорщина) – ФК «Львів» (Львів)

м. Ужгород, «Авангард». Початок – 18:30

СДЮСШОР Ужгород – вихідний

15 серпня

СДЮСШОР Ужгород – ДЮСШ-15 Київ

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – ФК «Спартакус» (Угорщина)

  1. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

ФК «Львів» (Львів) – вихідний

16 серпня

ФК «Львів» (Львів) – ФК «Шахтар U-17» (Донецьк)

  1. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 18:30

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ДЮСШ-15 Київ – вихідний

17 серпня

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, «Автомобіліст». Початок – 18:30

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Львів» (Львів)

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ФК «Шахтар U-17» (Донецьк) – вихідний

18 серпня

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Шахтар U-17» (Донецьк)

м. Ужгород, «Спартак». Початок – 18:30

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Львів» (Львів)

м. Ужгород, «Авангард». Початок – 18:30

ФК «Спартакус» (Угорщина) – вихідний

19 серпня

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця

Група В

Команди 1 2 3 4 5 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Шахтар U-16» (Донецьк)
2. ОК ім. І. Піддубного (Київ)
3. ФК «Динамо U-16» (Київ)
4. ФК «Cкала» (Моршин)
5. ФК «Мункач» (Мукачево)

14 серпня

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ФК «Динамо U-16» (Київ)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 17:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – ФК «Cкала» (Моршин)

смт Середнє, селищний стадіон. Початок – 17:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – вихідний

15 серпня

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Динамо U-16» (Київ)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 17:00

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

  1. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 17:00

ФК «Cкала» (Моршин) – вихідний

16 серпня

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – ФК «Cкала» (Моршин)

  1. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 17:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 17:00

ФК «Динамо U-16» (Київ) – вихідний

17 серпня

ФК «Динамо U-16» (Київ) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

смт Середнє, селищний стадіон. Початок – 17:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Cкала» (Моршин)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 17:00

ФК «Шахтар U-16» (Донецьк) – вихідний

18 серпня

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Шахтар U-16» (Донецьк)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 17:00

ФК «Cкала» (Моршин) – ФК «Динамо U-16» (Київ)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 17:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – вихідний

19 серпня

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця

U-15

Група А

Команди 1 2 3 4 5 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Динамо» (Київ)
2. ФК «Бранденбург» (Німеччина)
3. ФК «Спартакус» (Угорщина)
4. ДЮСШ-15 Київ
5. СДЮСШОР Ужгород

14 серпня

ФК «Динамо» (Київ) – ФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, стадіон «Авангард». Початок – 17:00

ФК «Бранденбург» (Німеччина) – ДЮСШ-15 Київ

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

СДЮСШОР Ужгород – вихідний

15 серпня

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Спартакус» (Угорщина)

м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Бранденбург» (Німеччина) – ФК «Динамо» (Київ)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

ДЮСШ-15 Київ – вихідний

16 серпня

ДЮСШ-15 Київ – ФК «Динамо» (Київ)

м. Ужгород, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

СДЮСШОР Ужгород – ФК «Бранденбург» (Німеччина)

м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Спартакус» (Угорщина) – вихідний

17 серпня

ФК «Спартакус» (Угорщина) – ФК «Бранденбург» (Німеччина)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

СДЮСШОР Ужгород – ДЮСШ-15 Київ

м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Динамо» (Київ) – вихідний

18 серпня

ФК «Динамо» (Київ) – СДЮСШОР Ужгород

м. Ужгород, стадіон «Спартак». Початок – 11:00

ФК «Спартакус» (Угорщина) – ДЮСШ-15 Київ

м. Ужгород, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Бранденбург» (Німеччина) – вихідний

19 серпня

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця

Група В 

Команди 1 2 3 4 5 6 В Н П РМ О Місце
1. ФК «Шахтар» (Донецьк)
2. ОК ім. І. Піддубного (Київ)
3. ФК «Львів» (Львів)
4. ФК «Чіксереда» (Румунія)
5. ФК «Мункач» (Мукачево)
6. ФК «Карпати» (Львів)

14 серпня

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Львів» (Львів)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 11:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – ФК «Чіксереда» (Румунія)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Карпати» (Львів)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 11:00

15 серпня

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Львів» (Львів)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 11:00

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 11:00

ФК «Чіксереда» (Румунія) – ФК «Карпати» (Львів)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

16 серпня

ФК «Чіксереда» (Румунія) – ФК «Шахтар» (Донецьк)

с. Кам’яниця, стадіон «Камелот». Початок – 11:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ОК ім. І. Піддубного (Київ)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 11:00

ФК «Львів» (Львів) – ФК «Карпати» (Львів)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

17 серпня

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – ФК «Львів» (Львів)

смт Середнє, селищний стадіон. Початок – 11:00

ФК «Мункач» (Мукачево) – ФК «Чіксереда» (Румунія)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Шахтар» (Донецьк)  ФК «Карпати» (Львів)

м. Ужгород, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

18 серпня

ФК «Шахтар» (Донецьк) – ФК «Мункач» (Мукачево)

м. Мукачево, стадіон «Авангард». Початок – 11:00

ФК «Львів» (Львів) – ФК «Чіксереда» (Румунія)

м. Ужгород, стадіон «Автомобіліст». Початок – 11:00

ОК ім. І. Піддубного (Київ) – ФК «Карпати» (Львів)

м. Мукачево, стадіон СОК ДЮСШ. Початок – 11:00

19 серпня

Матчі за І, ІІІ, V, VІІ, ІХ місця

Завантажити календар-турніру_Гаваші_2017