14 Сер. 2017 р., 17:10 248

U-15: На турнірі А.Гаваші стартуємо з поразки

Попри впевнений старт і гандикап у два голи "Мункач" U-15 поступається у стартовому матчі одноліткам львівських "Карпат"

ФК «Мункач» (Мукачево) U-15 – «Карпати» (Львів) U-15– 2:3 (2:1)

Голи: Дмитрук 4, 11 – Шостак 28, +41, 63

«Мункач»: Ганчук Дмитро, Левко Ярослав, Грибінець Вадим, Василиків Андрій, Прус Денис, Хайнас Віталій, Чеченін Микита, Боковецький Валерій, Мандрійчук Дмитро, Макеєв Микита, Дмитрук Віталій.

Запасні: Юдін Микита, Дідо Юрій, Чекан Дмитро, Голдін Давид, Бабаєв Володимир, Гапоненко Гліб, Крегул Олександр

Тренер: Золтан Сільваші

«Карпати» (Львів): Ледвій Дмитро, Марич Максим, Сидоров Олег, Роман Віталій, Давидов Сергій, Пінгурський Денис, Дуда Назар, Пилипишин Назар, Федурко Назар, Шостак Дмитро, Яців Денис.

Запасні: Фурів Віктор, Большаков Максим, Чабан Владислав, Литвиненко Богдан, Білозеров Остап, Бобиляк Ігор, Архіпов Антоній, Михайлів Євген, Панчишин Ярослав.

Тренер: Деркач Р.С

Дебютний матч на турнірі А.Гаваші мункачівці розпочинала проти одного з фаворитів у групі – львівських «Карпат». Тренерський штаб «Мункача» вирішив перевірити новачків, які перебувають на перегляді в команді, тож практично вийшов цілком оновлений склад . Проте, господарі швидко зуміли під лаштуватися під гру «Карпат» і вже на 4-й хвилині змогли забити – Дмитрук Віталій зумів реалізувати свою нагоду. Вже через 7 хвилин Дмитрук робить дубль у матчі – перегравши оборонця і потужно пробивши  точно в кут   попід стійку – 2:0. Далі ж прокинулися «Карпати», які почали тиснути на нашу команду, змусивши працювати нашу оборону на повну. Отак тривало практично до кінця першої половини зустрічі, та все ж наші хлопці таки помилилися – воротар виніс м’яч та в центрі його перехопив гравець львів’ян, який одразу ж віддав його на Дмитра Шостака, той зумів переграти оборонця мукачівців і потужно пробив – кіпер, хоч м’яч і зачепив проте парирувати не зміг – 2:1.

В другій половині гості продовжили більше контролювати м’яч, проте мукачівці гостро контратакували. На 41-й хвилині гості заробили право на пенальті – після прострілу м’яч влучив в руку нашого захисника, арбітр вказує на позначку. Пенальті точно виконав Шостак, наш воротар, хоч і вгадав напрямок удару, але не відбив постріл – 2:2.

Вже за кілька хвилин господарі під час атаки змусили оборонців львівської команди помилитися у власному карному майданчику – захисник зіграв рукою. Пенальті взявся виконувати Дмитрук, та зробити хет-трик йому завадив воротар «Карпат», який парирував удар нашого нападника. А на 63-й хвилині вже гості реалізували свою атаку – правим краєм через нашу оборону зумів пройти Шостак і точно пробив в дальній кут воріт – 2:3. З таким результатом і завершився цей матч.

Завтра, 15 серпня на полі мукачівського стадіону СОК ДЮСШ “Мункач” зіграє проти ФК “Львів”