15 Сер. 2017 р., 14:32 617

U-15: «Мункач» поступається «Львову»

Стадіон СОК ДЮСШ м. Мукачево

Турнір А.Гаваші 2-й тур

«Мункач» (Мукачево) – ФК «Львів» (Львів) – 0:2 (0:0)

Голи: Гренда 38, Гарват 49

Стартові склади команд

«Мункач»: Юдін Нікіта, Левко Ярослав, Грибінець Вадим, Василиків Андрій, Дідо Юрій, Хайнас Віталій, Лісний Олександр, Мандрійчук Дмитро, Чекан Дмитро, Прус Денис, Черешнівський Артур.

Запасні: Троян Василь, Феєр Антон, Чеченін Микита, Івченко Мирослав, Бабаєв Володимир, Боковецький Валерій, Манько Данило, Томашовські Ярослав, Фуярош Володимир.

Тренери: Золтан Сільваші, Антон Литовченко

ФК «Львів»: Лалак Юрій, Котовенко Костянтин, Гренда Віталій, Юзвик Віталій, Мудрий Максим, Коваль Олег, Михайлів Роман, Копитко Олег, Дідун Максим, Бондарук Віталій, Гарват Дмитро.

Запасні: Серватяк Максим, Сидор Назар, Ярема Святослав, Харко Михайло, Підцерковний Тарас, Левків Данило.

Тренери: Мандзиняк В.В., Горецький Р.М.

Арбітр: Мирослав Гала (Мукачево).

Асистент арбітра: Дмитро Меденці, Маряна Сухан (Мукачево)

Попередження: Грибінець 41 – Гренда 39

У другому турі турніру А.Гаваші наш «Мункач» грав проти ФК «Львів».  У першій половині зустрічі вийшла бойова гра, хоч львівяни більше контролювали м’яч, змусивши господарів працювати в обороні, проте у відповідь гостро контратакували.  Відмінно в цьому відрізку часу діяв наш воротар  Нікіта Юдін, який кілька разів виручав партнерів.

Реальний шанс господарі змарнували наприкінці першої половини поєдинку – партнери вивели віч-на-віч з кіпером Дмитра Мандрійчука, який прокинув собі м’яч і другим дотиком пробив – воротар зумів парирувати постріл нашого нападника й прибрав м’яч до рук.

Друга половина матча почалася доволі сумбурно для нас. Вже на 38-й хвилині у центрі поля наш півзахисник помилився під час передачі, віддавши його супернику. Наші оборонці зупинили гравця львівської команди ціною фолу перед власним карним майданчиком.

Штрафний потужно пробив Віталій Гренда – наш воротар хоч і рухався в напрямку польоту м’яча, але парирувати його не зумів. Після матча Нікіта зазначив, що завадило сонце, яке засліпило його під час польоту.  А через 11 хвилин чергова обрізка мункачівців на власній половині призвела до другого голу в наші ворота. Лівим краєм гравець «Львова» прорвався у карний майданчик господарів пробив у дальній кут – м’яч вдарився у стійку воріт, але на добивання перший встигає Дмитро Гарват, який покотив м’яч уже в пусті ворота.  У залишок часу рахунок не змінився та й малюнок гри залишився таким же. Тож поступаємося в другому турі поспіль.

Прес-служба ФК “Мункач”

Фото з матча тут