«Мункач» U-15 (Мукачево) – ОК ім. І.Піддубного U-15 (Київ) – 2:3 (2:2)

Голи: Грибінець 4, Мандрійчук 23 – Богдан 10, 37; Король 21

Асистенти арбітра: Меденці Дмитро, Козик Василь

Спостерігач арбітражу: Наскалов Віктор (усі Мукачево).

«Мункач»: Висоцький Олександр, Бабаєв Володимир, Грибінець Вадим, Василиків Андрій, Івченко Мирослав, Пономаренко Антон, Голдін Давид (Крегул Олександр 43), Хайнас Віталій (Чекан Дмитро 48), Прус Денис, Мандрійчук Дмитро (Макеєв Микита 39, Боновецький Валерій 57), Дмитрук Віталій.

Запасні: Панчук Дмитро, Гапотченко Глеб, Дідо Юрій, Чабан Анатолій, Сідор Василь.

Тренери: Золтан Сільваші, Антон Литовченко

ОК ім. І.Піддубного: Кужельцов Руслан, Буряк Назар, Гусь Данило, Дихтярук Олександр, Верба Володимир, Фриз Володимир, Король Денис, Матюшенко Валентин, Длянчук Дмитро, Трохимчук Федір, Богдан Антон.

Запасні: Лазарчук Владислав, Уруський Ілля, Сачевський Олексій, Войтенко Данил, Савченко Денис, Харин Леонід.

Тренер: Харченко Е.В.

Початок матча був за господарями, які з перших секунд завелися й потіснили киян на власну половину поля. Вже на 4-й хвилині змусили гравців коледжу порушити правила перед власним карним майданчиком. Подачу зі штрафного одночасно намагалися винести двоє захисників і воротар гостей і всі троє зіштовхнулися докупи чим сповна скористався наш Вадим Грибінець, який заштовхнув м’яч у сітку воріт суперника після серії рекошетів.

Після пропущеного гола кияни досить швидко оправилися і вже на 8-й хвилині створили перший загрозливий момент біля володінь Висоцького – Длянчук завдав удару з лінії карного майданчика – м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт. Та вже через хвилину кияни досягли свого: Король  правим краєм  прорвався до лицевої лінії, прострілив у район воротарського майданчика,  де м’яч замикає Антон Богдан – 1:1. На 16-й хвилині все той же Богдан ледь не забив другий гол, але після рикошету від нашого захисника Василиківа кіпера виручила стійка воріт. Через хвилину гостро відповіли господарі: Дмитрук  Віталій прийняв м’яч розвернувся й потужно пробив – воротар ОК ім.. Піддубного переводить на кутовий. А на 21-й хвилині гості виходять уперед. Після обрізки в центрі поля, кияни переводять м’яч на хід Денису Королю , який втікає від наших захисників і переправляє м’яч в дальній кут воріт – 1:2. Та через дві хвилини господарі відновлюють рівновагу – після штрафного удару, м’яч приймає на груди Дмитрук, другим дотиком відкочує під удар Мандрійчику, який пробиває несильно, проте точно по-під стійку. Перша половина матчу завершилася бойовою нічиєю.

Другий тайм розпочався з атак гостей, які вже на 37-й хвилині заробили право на штрафний, подачу з якого головою парашутом за спину нашого воротаря переправляє Богдан, наш кіпер, хоч і тягнувся до м’яча, проте завадити не зміг. На 44-й хвилині Крегул, який щойно вийшов на заміну зумів увірватися в карний майданчик і завдав удару в ближній кут – трохи неточно.   Вирвати нічию міг Івченко Мирослав, однак його удар взяв кіпер гостей. Наша команда в кінці тиснула на гостей, однак забити м’яч у їх ворота не змогла, тож 2:3 терпимо третю поразку на турнірі.

Завтра «Мункач» гратиме проти румунської «Чіксереди» на мукачівському стадіоні «Авангард». Початок зустрічі об 11:00.