Після вікторії над «Скалою» на нас чекає бій за перше місце в групі

«Мункач» U-17 (Мукачево) – «Скала» U-17 (Моршин) – 3:1

Голи: Тихненко +12, Рубіш 35, Добош 46 – Мороз 30

«Мункач»: Кундрик, Хіміч (к), Рубіш, Тихненко, Добош, Фітель, Забава, Ващинець, Атамас, Фляшко, Поліщук.

Запасні: Лешко, Турецький, Назаренко, Яворів, Баркасі, Гудима, Аделцов.

Тренер: Іван Фізер

«Скала»: Ільєнко, Цвик, Мороз, Соловей, Габорець, Брода, Стеценко, Гавронський, Козловський, Калька, Тригуба.

Запасні: Щербан, Лазарчук, Зьола, Фенюк, Дурило, Чепеляк, Болюк.

Тренер: Василишин М.З.

Вийшов доволі жвавий старт з швидкими переходами від оборони до атаки. Вдало на лівому фланзі діяв Фляшко Михайло, який кілька разів втікав від своїх опікунів, але з ударом не виходило. Лише на 12-й хвилині Фляшко знову виграв позиційну боротьбу в захисника й увірвався на швидкості в карний майданчик моринців, де його недозволеним прийомом зупиняє захисник й «привозить» собі пенальті.  Стандарт чітко реалізовує Ігор Тихненко, який забиває вже в другому матчі поспіль. Але гості доволі швидко опанували себе й самі почали тіснити наших гравців і затискати їх на власній половині поля. Особлива небезпека йшла від стандартів. Так на 30-й хвилині після виконання  чергового стандарту  на лінії воротарського майданчика наші захисники залишили наодинці Владислава Мороза, який головою «пробиває» Степана Кундрика.

Та ще до завершення першої половини гри «Мункач» відновлює свою перевагу – Михайло Фляшко знову заробляє на фланзі штрафний для нашої команди – подачу з якого головою точно в кут воріт замикає Ростислав Рубіш.

Друга половина зустрічі вже була за мукачівцями. Підопічні Івана Фізера додали в швидкості, присенгували й доволі швидко забили третій гол. Артем Атамас перехопив м’яч на правім краю, змістився в центр і віддав вивірену передачу на хід Добошу, Михайло зумів випередити кіпера «Скали», обійшов його й пробивав уже в пусті ворота – 3:1.

Далі наші хлопці впевнено контролювали хід матчу й логічно довели його до перемоги.

Тож уже завтра, 18 серпня о 17:00 год. на полі мукачівського стадіону «Авангард» відбудеться матч за перше місце в групі В між нашим «Мункачем» та донецьким «Шахтарем», який лідирує в нашій групі з 9 очками в активі (в Мункача – 6 )