«Мункач» U-15 (Мукачево) – «Чіксереда» U-15 (Румунуія) – 3:2 (2:0)

Голи: Гребінець 3, Боднарук 25, Василиків +65 – Сабо 45, Шош 48

«Мункач»: Юдін Нікіта,  Василиків Андрій, Грибінець Вадим, Івченко Мирослав, Прус Денис, Бабаєв Олександр, Чечеілі Нікіта, Крегул Олександр, Сидор Василь, Боковецький Валерій (Боднарук Іван 21), Дмитрук Віталій.

Запасні: Левко Ярослав, Панчук Дмитро, Дмитрук Віталій, Мандрійчук Дмитро, Хайнас Віталій, Фуярош Володимир.

Тренер: Антон Литовченко

«Чіксереда»:Какачоні Марк, Пал Еск, Лабуці Андре, Гергелі Ботоні, Баршан Лучіан, Лукаш Магол, Сабо Андор, Бонташ Крістоф, Керестеш Елош, Алсу Атілла, Шош Легел.

Запасні: Олтелні Осорош, Мігалідчал Галтон, Антал Норберт, Млею Міклош.

Тренер: Лібу Ласло

Лише в четвертому матчі мукачівці таки здобувають перемогу на турнірі А.Гаваші. Наша команда перемогла однолітків румунської «Чіксереди». Вже на 3-й хвилині Вадим Грибінець скористався непорозумінням оборонців румунської команди й проштовхнув м’яч через воротаря – 1:0. Наші хлопці продовжили тиснути на володіння «Чіксереди». Небезпечно з 23 метрів пробивав Крегул, кілька разів завдавав удару Бондарук. Саме він і подвоїв результат у матчі – отримавши передачу на куті карного майданчика суперника, він обвів кіпера, який намагався перехопити передачу і з розвороту пробив точно в дальній кут – 2:0.

Перший тайм завершився з таким результатом.

На другу половину наші хлопці вийшли дещо оновленим складом і, мабуть, повважали, що вже перемогли.  Однак, після десяти хвилин гри все зімнилося – румунські гравці впродовж трьох хвилин змусили двічі нашу команду двічі розпочинати гру з центра поля. Поєдинок набрав нервовості, мункачівці збільшили темп гри, а гості стали відверто грати на утримання рахунку. Але за 5 хвилин до завершення таки помилилися під час виносу м’яча – захисник влучив партнеру в руку у власному карному майданчику. Пенальті бездоганно виконав Василиків. Тож 3:2 гравці «Мункача» U-15  здобувають першу перемогу на турнірі А.Гаваші.

Завтра, 18 серпня мукачівці зіграють завершальний груповий поєдинок проти донецького «Шахтаря». Цей матч пройде на стадіоні «Авангард» м.Мукачево. Початок об 11:00.