U-17: Поступаємося «Шахтарю» і боротимемося за п’яту сходинку

ФК «Мункач» (Мукачево) U-17  – «Шахтар» (Донецьк) U-16 – 0:3 (0:2)

«Мункач»: Кундрик Степан, Рубіш Ростислав, Тихненко Ігор, Поліщук Олег, Бекеша Ігор, Забава Андрій, Фляшко Михайло, Ващинець Василь, Добош Михайло, Баркасі Владислав, Хіміч Василь.

Запасні: Яворів Олег, Лешко Віталій, Назаренко Владислав, Гудіма Максим, Турецький Владислав, Савка Владіслав.

Тренер: Василь Куделко

«Шахтар»: Музичка Іван, Авдеєв Дмитро, Маслов Федір, Емере Антоній, Егбудісуо Даніель, Кобилянський Владислав, Судаков Георгій, Уманець Артем, Вюник Богдан, Савченко Даніїл, Свитюха Денис.

Запасні: Турбаєвський Нікіта, Авталов Богдан, Алізаде Тусай, Абдулаєв Абдула, Гончарук Даніїл, Гайдай Руслан, Журавель Вадим.

Тренер: Олександр Ситник

Поєдинок за перше місце очікувався що буде напруженим і складним насамперед для господарів, адже їм хоч і протистояли менші на рік гравці, проте донецький «Шахтар» – все-одно був фаворитом ще до початку цієї гри.

Стартові хвилини проходили на зустрічних курсах, а на 10-й хвилині господарі мали нагоду відкрити рахунок у грі та Андрій Забава, отримавши м’яч хотів переграти голкіпера гірників, однак не зміг. А вже через 6 хвилин мукачівці пропускають – Денис Свитюха доволі легко пройшов лівим краєм, наче ніж крізь масло, увіврвався в карний майданчик «Мункача» й пробив у дальній кут – точно в ціль. Господарі відповіли на 25-й хвилині після тривалого розіграшу, замикав передачу Михайло Добош – трохи неточно. Через хвилину «Шахтар» відповідає голевою атакою, яка була розіграна, наче по нотах – завершував атаку   Богдан Вюник.

На початку другої половини зустрічі господарі могли скоротити перевагу гірників – Ващинець Василь п’ятою дотепно переправляв м’яч у ворота – на допомогу воротарю «Шахтаря» прийшла стійка воріт. Далі ж наші хлопці дещо підсіли, а гірники ж на 74-й хвилині  ставлять логічну крапку в грі – забиваючи третій гол. Знову відзначився Вюник.

Тож «Мункач» у групі посідає лише 3-у сходинку, бо в іншій зустрічі СДЮСШОР перемагає «Скалу» – 3:2, й за показникам очних зустрічей за бронзу боротимуться саме ужгородці. А наш «Мункач» гратиме лише за п’яте місце з угорським «Спартакусом». Цей матч пройде на стадіоні «Спартак» м. Ужгород. Початок об 11:30.