19 Сер. 2017 р., 17:03 545

«Мункач» виборює 5-е та 10-те місця на турнірі А.Гаваші

Сьогодні, 19 серпня завершився 4-й за ліком міжнародний турнір на честь Андрія Гаваші. Поряд з такими клубами як донецький «Шахтар», київське «Динамо» у ньому змагався і наш «Мункач» у двох вікових групах  U-15 та U-17.

Завершували поєдинки наші команди у групі U-15 з київським ДЮСШ-15 за 9-те місце.

Цей двобій, попри перевагу 2:1 на користь «Мункача» після першого тайму, завершився нашою поразкою – 2:4. У складі «Мункача» дубль на свій рахунок записав Артур Черешнівський.

Команда Василя Куделка (U-17) зійшлася у матчі за 5-е місце з представниками ніредьхазького «Спартакуса» (Угорщина). Впевнена гра наших хлопців перейшла в цілковиту перевагу над угорцями, яка втілилася в чотири забиті голи. Підсумковий результат матчу – 4:1 на нашу користь. Голи в складі нашої команди забивали: Михайло Фляшко (2 голи), Олег Поліщук та Василь Ващинець.

Слід зауважити, що головним завданням для тренерського штабу «Мункача» став перегляд гравців та створення боєздатних колективів. Гадаю, що ці матчі надали чимало інформації про готовність футболістів до нового сезону 2017/2018 у чемпіонаті ДЮФЛУ.

Переможцями в обох вікових групах стали команди донецького “Шахтаря”

Прес-служба ФК “Мункач”